Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.
Not : Telif Hakları Nedeniyle Kaldırılmıştır

7,797 İzlenme
Recep İvedik 5
3.3 IMDB Puanı

Recep İvedik 5

(Recep İvedik 5)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Camasirhane
  • Film Süresi 1sa 54dk
Yönetmen
Senaryo Sahan Gökbakar, Togan Gökbakar
2017 yılında vizyona giren Recep İvedik 5 izle filmi, önceki filmlerde olduğu gibi yönetmenliğini Togan Gökbakar'ın yaptığı Türk yapımı yerli komedi filmidir. Filmin senaryosu ise Togan Gökbakar ve Şahan Gökbakar tarafından birlikte kaleme alınmıştır. Recep İvedik filmleri serisinin beşinci filmi olan Recep İvedik 5 full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Şahan Gökbakar, Orkan Varan, Deniz Ceylan, Nurullah Çelebi, Sümeyya Sezer, Kubra Yılmaz gibi oyuncular yer almaktadır.

Mahalleden arkadaşı İsmet’in ölümünden sonra, İsmet’in yaptığı şoförlük işini devralarak Mill sporcuları Üsküp’e götürürken yolda yediği yemekler yüzünden sporcuların rahatsızlanmasından sonra onların yerine geçen Recep İvedik’in maceralarının anlatıldığı Recep İvedik 5 izle filmi serinin en çok hasılat yapan filmi olmuştur.

Recep İvedik filmleri izle serisinin beşinci filmi Recep İvedik 5 izle filminin konusuna gelirsek, mahalle sakinlerinden ve şoförlük yapan İsmet'in vefat etmesinden sonra ailesine taziye ziyaretinde bulunur. Bu sırada İsmet’in eşinin düştüğü zor duruma üzülür ve ona yardım etmek için Nurullah’ın işine devam eder. Yanına Nurullah’ı da alarak İsmet’in otobüsü ile genç ve milli sporcuların yer aldığı bir kafileyi Üsküp’te gerçekleşecek olan Avrasya Gençlik Oyunları müsabakalarına götürmek için yolculuğa çıkarlar.

Yolculukları sırasında karnı acıkan Recep İvedik, sporculara bir teklifte bulunur ve üyesi olduğu Kara Ambar Kamyoncular Derneği’nin dinlenme tesislerinde mola vererek burada sporculara kuru fasulye ve pilav yedirir. Yemekten sonra yolculuğa devam eden kafileden erkek sporcular rahatsızlanmaya başlar ve tüm erkek sporcuların zehirlendiği tespit edilir. Sporcuları eksik olan Türk kafilesinin başkanı olaylardan Recep’i sorumlu tutarken, takımı müsabakalardan çekeceğini söyler.

Bunun üzerine Recep kontrolü eline alır ve Kara Ambar Kamyoncular Derneği üyesi arkadaşlarını Makendoya’ya davet eder. Kamyoncular geldikten sonra yarışmalara kayıt yaptırır ve kazanmaktan başka bir çaresi olmadığına inanan Recep; olayları kendi yöntemleriyle çözmeye çalışır. Türkiye’yi en iyi şekilde temsil etmek isteyen Recep İvedik ve arkadaşlarının kahkaha dolu maceralarının yaşandığı Recep İvedik 5 izle filmini kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde Recep İvedik 5 izle filmini sansürsüz olarak keyifle izleyen herkese iyi komedi filmleri dileriz.