Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.
Not : Telif Hakları Nedeniyle Kaldırılmıştır

14,112 İzlenme
Recep İvedik 6
2.8 IMDB Puanı

Recep İvedik 6

(Recep İvedik 6)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Camasirhane
  • Film Süresi 1sa 50dk
2019 yılında vizyona giren Recep İvedik 6 izle filmi, yönetmenliğini Togan Gökbakar’ın yaptığı Türk yapımı yerli komedi filmleri türünde yer alan bir yapımdır. Senaryosu Şahan ve Togan Gökbakar kardeşler tarafından kaleme alınan Recep İvedik 6 Full izle filmi, Recep İvedik filmleri serisinin altıncı filmidir. Konya’ya gitmek isterken yanlışlıkla Kenya’ya giden Recep İvedik ve Nurullah’ın Afrika’nın vahşi doğasında yaşadığı maceralar anlatılmaktadır. Oyuncu kadrosunda ise Şahan Gökbakar, Nurullah Çelebi, Somer Karvan, Chidi Benjamin John, Kepsin Misodi Teke, Mbaye Dieng gibi oyuncular yer almaktadır.

En çok izlenen ve en sevilen yerli komedi filmlerinden olan Recep İvedik filmleri serisinin altıncı filmi olan Recep İvedik 6 izle filminin konusuna gelirsek, Recep İvedik Konya'da gerçekleşen bir kuru fasulye festivalinin haberini alır ve birlikte gitmek için Nurullah’ı ikna eder. Daha sonra Nurullah, bir seyahat acentesinde çalışan kuzenini arar ve Konya’ya gitmek için bilet ayarlamasını ister. Ancak telefonda yaşanan bir sinyal sıkıntısı nedeniyle Nurullah’ın kuzeni onların nereye gideceklerini anlamaz ve bir karışıklıkla Kenya’ya gitmek istediklerini zanneder ve onlara 1 haftalık bir Kenya seyahati ayarlar.

Recep İvedik 6 izle filminde havalimanına gittiklerinde ise ilk olarak aşı olurlar. Recep İvedik ve Nurullah, Kenya’ya gideceklerinden habersiz olarak neler olup bittiğine anlam veremezler. Siyahi insanlarla dolu uçakta hala neler olup bittiğini anlamayan ikili, Kenya’ya ulaştıklarında ise hayatlarının şokunu yaşarlar. Bir süre sonra ikili Kenya’da daha komik bir maceraya atılır. Tekrar Türkiye’ye gelmenin yollarını arayan ikili, bir önceki filmlerden tanıdık bir yüzü burada rehber olarak karşılarında bulurlar. Ancak Nurullah ve Recep arasında yaşanan bir olay, kamptaki diğer insanlar tarafından, ikili arasında eşcinsel bir ilişki olduğu düşünülmesine neden olur ve Recep bu olaya aşırı derecede öfkelenir.

Afrika’nın vahşi doğasında başlarına gelen komik olaylar ve talihsizlikler yüzünden hayatta kalma mücadelesi veren Recep İvedik ve Nurullah, kısa süre içinde Kenya’da vahşi hayvanlarla dolu bu tropikal doğaya uyum sağlamaya çalışır. Recep İvedik filmleri serisinin son filmi Recep İvedik 6 izle filmini kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, donmadan, en iyi film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde Recep İvedik 6 izle filmini sansürsüz olarak keyifle izleyebilirsiniz.