Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, 1080p Fragman
10,115 Görüntülenme
Red Notice

Red Notice

(Kırmızı Bülten)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 1sa 55dk
Senaryo Rawson Marshall Thurber
2021 yılının en çok beklenen filmlerinden biri olan Kırmızı Bülten izle ya da orijinal adıyla Red Notice izle filmi yönetmenliğini ve senaryosunu Rawson Marshall Thurber’ın yazdığı komedi ve aksiyon filmleri türünde yer alan bir Netflix filmidir. İnterpol tarafından dünyanın en büyük suçlularını yakalamak için çıkarılan Kırmızı Bülten ile görevin başına getirdiği ünlü bir FBI ajanının aksiyon dolu macerasının anlatıldığı filmin başrollerinde Gal Gadot, Ryan Reynolds ve Dwayne Johnson yer alırken yardımcı rollerde ise Ritu Arya, Chris Diamantopoulos, Ivan Mbakop, Vincenzo Amato gibi oyuncular yer almaktadır.

Aksiyon filmler severlerin kesinlikle kaçırmaması gereken 2021 yapımı Netflix filmleri arasında yer alan Red Notice Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, dünyanın en çok aranan suçlularını yakalamak için İnterpol tarafından Kırmızı Bülten izni çıktığında bu göreve başarılı bir FBI ajanı olan John Hartley verilir. Hartley’in görevi ise birbirleriyle rakip olan dünyanın en büyük sanat eseri hırsızları Nolan Booth ve The Bishop (Piskopos) isimlerini yakalamaktır. Ancak bu usta iki hırsızı yakalamak göründüğü kadar kolay değildir ve ikisini bir araya getirmek için oldukça büyük bir soygun planı hazırlanır ve muhteşem üçlü bir anda kendisini soygunun ortasında bulur. Daha sonra zorlu bir mücadele ve kovalamacanın ardından Piskopos, Hartley ve Nolan birlikte hareket eder ve dünyanın farklı köşelerinde hapishaneden kurtulmak için mücadele ederler.

Efsanevi Mısır kraliçesi, Red Notice izle filminde ölümsüz bağlılığının bir sembolü olarak aldığı yumurtayı, gelecek yüzyıllarda, yumurtaların efsane olduğuna ve insan hayal gücünün bir ürünü olduğuna inanılmaktaydı. 20. yüzyılın hemen başında ise yumurtalardan ikisinin Kahire'de bulunmasıyla değişmiştir. İlk yumurta, herkesin görebilmesi için Roma'da sergilenirken ikinci yumurta ise silah kaçakçısı Sotto Voce tarafından satın alındı. İnsanlar üçüncü yumurtanın hiçbir zaman bulunmadığını düşünürken, hayatını onu arayarak geçirenler de vardır. Ancak Mısırlı bir milyarder, kızının düğünden önce üç yumurtayı kendisine getirene 300 milyon dolar ödeyeceğini söyleyince işler değişir ve Booth İtalyan müzesinden yumurtayı çalıp Bali'ye götürür. Piskopos ise gizlice Hartley ve Interpol’e bu bilgileri sağlamaya devam eder ve Booth tutuklanır.

Red Notice izle filminde daha sonra yumurtalar tekrar kaybolur ve Piskopos, Hartley'i hırsızlıkla suçlar. Hartley ve Booth ise birlikte Rusya'da hapse atılır ve Piskopos daha sonra Booth’a ayrı bir teklifle gelir. Piskopos üçüncü yumurtanın yerini bildiği için onu hapisten çıkarıp alacağı paradan komisyon teklif eder. Ancak Booth teklifi kabul etmeyince Piskopos ikinci yumurtayı aldıktan sonra yeni bir teklif yapacağını söyler. Daha sonra Booth ve Hartley hapishaneden kaçıp Piskoposu yakalamak için en iyi seçeneklerinin birlikte çalışmak olduğuna karar verirler. Ancak birbirlerine güvenme konusunda kararsızlardır. İkili, Voce'un yumurtasını sakladığı İspanya’ya gider ve burada Hartley, Booth'a Piskoposun bir ortağı daha olabileceğini, çünkü bunun tek başına yapabileceği bir iş olmadığını söyler.

Aksiliklerin üst üste devam ettiği sırada Piskopos'tan önce yumurtaya ulaşmaya çalışan ikili Voce tarafından yakalanır ve Voce, Booth'a üçüncü yumurtanın yerini söyletmek için Hartley'e işkence yapar. Bunun üzerine Booth yumurtanın yerini söyler. Red Notice izle filminde Booth, annesinin Mısır tarihi ve bilimcisi olduğu için çocukluğundan beri eski yazıtları okuyabildiğinden yumurtanın yerini öğrenebilmiştir. Bu sırada Piskopos Voce'u kandırarak diğer yumurtayla birlikte kaçar. Düşmanları ayrıldıktan sonra Booth, Hartley’e yumurtanın yeri konusunda yalan söylediğini söyler ve ikili birlikte hareket etmeye devam ederler. Yumurtanın asıl yeri ise Arjantin'dedir. İkinci Dünya Savaşında Nazi Almanyası yenilgiye uğrarken ülkeden kaçırılan Hitler’in hazineleri arasında yer alan yumurta Arjantin’e ulaşmıştır.

Red Notice Türkçe Dublaj izle filmi 6 Kasım 2021 tarihinde vizyona girmesi planlanırken 12 Kasım’da da Netflix’te yayınlanacaktır. Çekimleri ilk olarak Atlanta’da yapılan filmin bir bölümü ise İtalya’da yapılmıştır. Netflix’in en maliyetli filmlerinden biri olan Kırmızı Bülten izle ya da Red Notice izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede donmadan tek part halinde bedava Netflix filmleri izleyebileceğiniz en iyi yabancı film izleme sitesi Film Gezegeni üzerinden keyifle izleyen herkese iyi aksiyon filmleri dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

3 yorum