Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
1,928 Görüntülenme
Resident Evil 4
5.8 IMDB Puanı

Resident Evil 4

(Ölümcül Deney 4 Ölümden Sonra)
2010 yılında vizyona giren Resident Evil 4 Afterlife izle ya da Türkçe adıyla Ölümcül Deney 4 Ölümden Sonra izle filmi, yönetmenliği ve senaristliği Paul WS Anderson tarafından yapılan bir filmdir. ABD yapımı bilim kurgu, aksiyon ve korku filmleri arasında yer alan Resident Evil 4 full izle filmi, serinin dördüncü filmidir. Filmin oyuncu kadrosunda ise Milla Jovovich, Ali Larter, Kim Coates, Shawn Roberts, Spencer Locke, Boris Kodjoe, Wentworth Miller gibi oyuncular yer almaktadır.

Zombi filmleri severlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz filmlerden biri olan Ölümcül Deney 4 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Umbrella Şirketi Tokyo'daki Genel Merkezini yok ettikten sonra Alice, hayatta kalanları aramak ve güvenlik, emniyet, barınak, yiyecek ve salgın olmayan yayınlar sunan yayınlanmış mesajı takip ederek Alaska'daki Arcadia'ya gider. Ancak mekanda, göğsüne tuhaf bir alet takan ve hiçbir hatırası olmayan Claire Redfield'den başka kimsesi yoktur. Alice elektronik cihazı geri çeker ve Claire ile birlikte Los Angeles'a uçar ve burada bir hapishanenin çatısında yardım isteyen ve ölümsüzlerin kuşatması altında hayatta kalan bir grup görür. Daha sonra birlikte çatıya çıkarlar ve liderleri Luther West ile birlikte, Arcadia'nın aslında limanın yakınında demirlemiş bir gemi olduğunu ve birkaç gün önce mesaj yayınını durdurduğunu öğrenirler.

Resident Evil 4 izle filminde daha sonra Alice ve Claire hayatta kalanlarla birlik olur ve zombi kalabalığı kalelerini tehdit ettiğinden gemiye taşınmaya karar verirler. Ama önce Claire'in hücrede hapsedilen kardeşi Chris Redfield'ı serbest bırakırlar. Ancak Arcadia'ya yaptıkları yolculukta, ölümsüzler lejyonuna ve aynı zamanda hain bir hayatta kalana karşı savaşmak zorundalardır. En iyi zombi filmleri arasında yer alan Resident Evil 3 Afterlife izle ya da Ölümcül Deney 4 Ölümden Sonra izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle sitemizden izleyen herkese iyi zombi filmleri dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum