Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
1,407 Görüntülenme
Resident Evil 5
5.4 IMDB Puanı

Resident Evil 5

(Ölümcül Deney 5 İntikam)
2012 yılında vizyona giren Resident Evil 5 Retribution izle ya da Türkçe adıyla Ölümcül Deney 5 İntikam izle filmi, yönetmenliğini ve senaristliğini Paul WS Anderson’ın yaptığı zombi temalı bir filmdir. ABD yapımı olan Resident Evil 5 full izle filmi bilim kurgu, aksiyon ve korku filmleri türünde yer almaktadır. Resident Evil filmleri serisinin beşinci filmi olan Ölümcül Deney 5 İntikam izle filmi, Alice’in yakalandıktan sonra gerçekleşen olayları anlatmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Milla Jovovich, Sienna Guillory, Michelle Rodriguez, Aryana Engineer, Bingbing Li, Boris Kodjoe, Oded Fehr isimleri yer almaktadır.

Zombi filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmlerden biri olan Resident Evil 5 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, T-virüsü insanlığın son kalıntılarını yok etmekle tehdit ederken, çok gizli bir Umbrella tesisinde uyanan Alice, tesisten çıkmak ve Dünya'yı kurtarmak için sanal simülasyonlar aracılığıyla kendi yolunda savaşmaya başlar. Ölümcül Deney 5 Türkçe Dublaj izle filmi, kıyamet vebası yerin üstünde şiddetle devam ederken, yüzeyin altında, insanlığın biyolojik olarak geliştirilmiş tek umudu olan Alice'i kontrol altına almak için hiçbir şeyden vazgeçmeyecek olan kötü süper bilgisayara, Kızıl Kraliçe'ye güç veren devasa bir üs yatıyor. Umbrella Şirketindeki gruplar Alice'in kaçmasına yardım etmeye çalışırken, Kızıl Kraliçe onu durdurmak için zombileri, canavarları ve eski yoldaşlarının klonlarını serbest bırakır. Ancak Alice, annesi olduğunu düşünmek üzere yetiştirilmiş genç bir kıza rastladığında, kadın kahraman yaşamak için yeni bir neden bulur.

Alice, gizemli ve parçalanmış geçmişini bir araya getirerek gizli tesisin daha derinlerine iner. Eski ve yeni müttefiklerden oluşan beş kişilik bir kurtarma ekibi, değerli Alice'i kurtarmak, her seferinde bir seviyeyi öldürmek ve kesmek için diş ve çiviyle savaşmak zorunda kalır. En iyi zombi filmlerinden biri olan Resident Evil 5 Retribution izle yada Ölümcül Deney 5 İntikam izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full Hd ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın