Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Alternatif Fragman
2,013 İzlenme
Rezervuar Köpekleri
8.3 IMDB Puanı

Rezervuar Köpekleri

(Reservoir Dogs )
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Live Entertainment
  • Film Süresi 1sa 39dk
Quentin Tarantino yönetmenliğinde 1992 yılında vizyona giren Rezervuar Köpekleri izle filmi IMDb top 250 filmleri listesinde 89. sırada yer alırken 9 ödül ve 15 adaylık gibi bir başarı sağlamıştır. ABD yapımı en iyi suç filmleri türündeki Rezervuar Köpekleri full izle filminin senaryosu da Quentin Tarantino’ya aittir. Reservoir Dogs izle filminin oyuncu kadrosunda ise Harvey Keitel, Tim Roth, Chris Penn, Steve Buscemi, Lawrence Tierney, Michael Madsen, Quentin Tarantino, Edward Bunker gibi ünlü isimler bulunmaktadır. Film ayrıca Tüm Zamanların En Büyük Bağımsız Filmi olma özelliğini taşımaktadır.

Kült filmler arasında yer alan Rezervuar Köpekleri Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise şöyle, Joe Cabot liderliğinde bir restoranda kahvaltı etmekte olan Joe ve oğlu Nice hariç kahverengi, beyaz, sarı, mavi, turuncu ve pembe lakaplarını kullanan 8 hırsız, elmas soygunu yapmak için plan yapmaktadır. Aynı günün akşamı soygunu gerçekleştirdikten sonra çıkan çatışmada, Turuncu karnından yaralanırken Beyaz ile birlikte kaçmayı başarır. Pembe ise depoda Joe, Turuncu ve Beyaz ile buluşup bunun bir tuzak olduğu konusunda onlarla tartışır. Ayrıca Kahverengi ölürken Sarı ve Mavi ise ortalıkta yoktur.

Pink onlara Sarı’nın çıkan çatışmada bir kaç sivili öldürdüğünü de söyler ve Beyaz bu duruma sinirlenerek Joe ile tartışır. Daha sonra Sarı bir polisle depoya gelerek hep birlikte teslim olurlar. Birkaç yıl sonra Sarı cezasını çekip hapisten çıktıktan sonra Joe’yu ispiyonlamayan arkadaşı ile buluşarak ona yeni bir iş teklif eder. Bu sırada Pembe ve Beyaz, polis Nash’i döver ve ondan bilgi alırlar. Daha sonra Sarı Nash’e işkence ederken Turuncu ona engel olur ve onu öldürür. Nash’i kurtaran Turuncu ona gizli polis olduğunu itiraf eder.

Rezervuar Köpekleri izle filminde ekibin tekrar bir araya gelmesi ile Eddie, Nash’i öldürür. Joe depoya geldiğinde ise Mavi’nin polis tarafından öldürüldüğünü diğerlerine söyler ve Turuncu’yu hain olduğunu düşündüğü için öldürmek üzereyken Beyaz ona engel olur. Herkes bir anda birbirini öldürmek üzeredir ve bu açmazda öldürülen Joe ve Eddie ölürken Beyaz ve Turuncu yaralanır. Aralarında tek sağlam kalan Pembe ise elmasları alarak oradan uzaklaşır.

Ölmek üzere olan Turuncu ise Beyaz’a polis olduğunu itiraf ettiği sırada Beyaz onu vurmak üzereyken polisler gelir ve ona silahını bırakmasını söyler ancak Pembe’nin kaçışı duyulduğunda Beyaz, Turuncu’yu vurunca polisler tarafından öldürülür. Kesinlikle izlemeniz gereken suç filmleri arasında yer alan Rezervuar Köpekleri izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden Full HD ve 1080p kalitesinde izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın