Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
9,084 Görüntülenme
Robot Ron: Bir Sorun Var
7.1 IMDB Puanı

Robot Ron: Bir Sorun Var

(Robot Ron)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi 20th Century Studios
  • Film Süresi 1sa 47dk
2021 yılında vizyona giren Ron's Gone Wrong izle ya da Türkçe adıyla Robot Ron Bir Sorun var izle filmi, Sarah Smith ve Jean-Philippe Vine ikilisi tarafından yönetmenliği yapılan bir animasyon filmidir. Senaryosu Peter Baynham ve Sarah Smith tarafından ortaklaşa kaleme alınan Robot Ron izle filmi ABD ve İngiltere ortak yapımı olur, bilim kurgu ve komedi filmleri türünde yer alan bir macera filmidir. Robot Ron full izle filminin karakter seslendirmeleri ise Zach Galifianakis, Jack Dylan Grazer, Ed Helms, Justice Smith, Rob Delaney, Kylie Cantrall, Ricardo Hurtado, Olivia Colman isimleri tarafından yapılmaktadır.

Animasyon filmleri severlerin ve çocuklar için oldukça eğlenceli bir yapım olan Robot Ron Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, 2042 yılında Bubble isimli teknoloji devi bir şirketin hayırsever yöneticisi Marc Weidell tarafından Marc'ın dostluk algoritmasını kullanarak arkadaş edinmeye yardımcı olmak için tasarlanmış bir robot arkadaşı B-bot kurulur. Bu sırada bir kasabada Barney Pudowski isimli bir çocuk, okulun B-botu olmayan tek öğrencisidir. Çocukluk arkadaşları Savannah, Rich, Noah ve Ava, B-botları tarafından benimsenir. Bir gün Barney'nin internette ürün satan babası Graham ve büyükannesi Donka, onun hiç arkadaşı olmadığını anlar ve Rich'in Barney'e kötü bir şaka yapması nedeniyle onunla empati kurarlar.

Aile bir Bubble mağazasına giderler, ancak mağaza kapalıdır. Bu sırada bir kargo kamyonundan düşen hafif hasarlı bir B-bot'u kargocu aileye satar. Robot Ron izle filminde Graham, Barney’e B-bot'u geçmiş doğum günü hediyesi olarak verir, ancak B-bot’u etkinleştirdikten sonra onun arızalı olduğunu anlar. Barney, babasını üzmemek için Bubble mağazasına gider ve B-bot’u tamir ettirmek ister. Burada onunla dalga geçen okul arkadaşlarıyla karşılaşınca, B-bot, güvenlik işlevleri kapatıldığı için savaşmaya başlar ve o ve Barney birlikte gülüp kaçar. Ancak, Rich polisi arar ve Graham ve Donka ile birlikte B-bot'un imha edilmesi için Bubble mağazasına götürülürler. B-bot’u vermek istemeyen Barney, onu gizlice kurtarır ve ona model numarasının kısaltılmış bir versiyonu olan Ron adını verir.

Diğer tarafta ise Barney ve Ron'un yaptıkları şirkete rapor edilirken, Marc, Ron'un programlamaya karşı çıktığını görünce mutlu olur. Ancak Andrew Morris bunu kötü bir tanıtım olarak gördüğü için sorunu hallolması için Ron'un yok edilmesi gerektiğini düşünür. Bu sırada Barney, Ron'a nasıl iyi bir arkadaş olunacağını öğretir ve birlikte takılırken, Ron'a Barney'nin arkadaş edinmesine yardım etmesi gerektiğini söyleyen Savannah ile karşılaşırlar. Savannah ise Ron'un eylemlerini sosyal medyada canlı olarak yayınlayarak Bubble şirketini uyarır.

Robot Ron full izle filminde ertesi gün Ron, Barney için yeni arkadaşlar bulmaya çalışır ve okula birkaç insan getirir. Bu sebeple Barney'nin başı belaya girer ve Rich, Ron'un kilitli olmayan bir sistemini fark edip onu indirerek tüm B-botların güvenlik özelliklerini ve ebeveyn denetimlerini kapatır. Kısa süre içinde tüm B-bot'lar çılgına döner ve sonunda, B-Bot'lara bir güncelleme gelir. Suç ise Barney’e kalır ve okuldan uzaklaştırılır. Ancak eve döndüğünde, Ron'un gerçekten bir arkadaş olduğunu anlar ve Bubble çalışanları onun için geldiğinde onunla kaçmaya karar verir. Barney ve Robot Ron’un maceraların devamında yaşlananları Ron's Gone Wrong izle ya da Robot Ron Bir Sorun Var izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın