Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

6,505 İzlenme
Rocky 2
7.3 IMDB Puanı

Rocky 2

(Rocky II)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Chartoff-Winkler Productions
Rocky 2 1979 yılında Sylvester Stallone yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Dram filmleri kategorisinde yer alan ve kesinlikle izlemeniz gereken Rocky filmleri serisinin ikinci filmi olan film Rocky 1 filminin devamıdır. Rocky 2 izle filminin oyuncu kadrosunda Sylvester Stallone, Carl Weathers, Tony Burton, Burgess Meredith, Burt Young ve Talia Shire gibi ilk filmden hatırladığımız oyuncular yer almaktadır.

Rocky 2 Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise ilk filmde Apollo Creed, Rocky’yi her ne kadar mağlup etmiş olsa da halkın gözünde Rocky bir kahraman olmuştur ve kendisinden daha çok konuşulmuştur. Halkın bu galibiyeti tam olarak içine sindirememiş olmasının farkında olan Apollo, Rocky’ye tekrar meydan okur. Ancak bu teklif Rocky tarafından reddedilir ve Rocky Balboa emekli olduğunu açıklar. Vu sırada Rocky müsabakada gözüne aldığı ağır bir darbe yüzünden gözünden ameliyat olmak zorundadır. Hastaneden çıktıktan sonra dövüş sonrası kazandığı ününü fark eden bir menajer bunu kullanır ve onu bazı reklamlarda oynatmak ister ancak Rocky bu konuda çok başarılı sayılmaz.

Rocky 2 türkçe dublaj izle filminde daha sonra Rocky Balboa ve ADrian evlenirler. Apollo ise hayranlarından sürekli aşağılayıcı mektuplar almaktadır ve bu durum onu sürekli öfkelendirir. İkinci bir dövüş yapmak için sürekli Rocky’yi küçük düşürücü hareketlerde bulunarak onu kışkırtmaya çalışır. Rocky Balboa her ne kadar bu numaraları yemese dahi ekonomik olarak zayıflaması yüzünden dövüşe çıkmayı kabul eder. Ancak Adrian bunu bir intihar olarak gördüğü için çok sıcak bakmaz

Mickey ile antrenmanlara tekrar başlayan Balboa, Adrian’ın kendisine kırgın olduğu için maça konsantre olamaz. Bir gün Adrian fenalaşarak hastaneye kaldırılır ve erken doğum yaparken ameliyatın riskli olduğu Rocky’ye söylenir ve kendisini suçlamaya başlar. Bir süre sonra Adrian kendisine gelir ve Rocky tekrar antrenmanlara döner. Rocky 2 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde donmadan keyifle izleyen herkese iyi seyirler dileriz.
Serinin diğer filmleri 5

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın