Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
4,906 İzlenme
Rocky 4
6.9 IMDB Puanı

Rocky 4

(Rocky IV)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Chartoff-Winkler Productions
  • Film Süresi 1sa 31dk
Yönetmen Sylvester Stallone
Senaryo Sylvester Stallone
Sylvester Stallone yönetmenliğinde ve senaristliğinde 1985 yılında vizyona giren Rocky 4 izle filmi ABD yapımı spor ve drama türünde olan bir filmdir. Rocky filmleri serisinin dördüncü filmi olan Rocky 4 Türkçe Dublaj izle filmi 5 adaylık ve 9 ödül elde ederek hasılat olarak serinin en iyi filmlerinden birisidir. Oyuncu kadrosunda ise Sylvester Stallone, Dolph Lundgren, Burt Young, Talia Shire, Carl Weathers, Tony Burton, Brigitte Nielsen ve Michael Pataki isimleri yer alıyor.

Rocky 4 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Sovyetler Birliği’nin boks sporunda her hangi bir başarısı bu zamana kadar yoktur ancak özel eğitimlerden geçirdikleri Ivan Drago isimli boksörleri, antrenörleri ve olimpik yüzücü karısı Ludmilla ile birlikte Amerika’ya gelirler. Amerika’ya adım atar atmaz bir anda medyanın ilgi odağı olan Drago ve ekibi, medyaya Drago’nun yenilmez olduğunu sürekli vurgulayarak herkese meydan okur. Bu meydan okuma aynı zamanda milliyetçi ve vatansever bir insan olan Apollo Creed bu meydan okumadan rahatsız olur ve Ivan Drago’yu özel bir maçta davet eder. Rocky ise Drago ile Apollo’nun mücadelesi hakkında çekinceleri osla da Creed ile antrenmanlarına devam eder.

Ringe çıktıklarında dövüş Apollo’nun yumrukları ile başlar ama Apollo birkaç yumruk attıktan sonra Drago’nun gerçekten ne kadar güçlü ve dayanıklı olduğunu anlar ve Drago ölümcül derecede sert olan yumruklar atarak Apollo’yu sersemletir. Henüz dövüşün başlarında Apollo’nun oldukça hırpalanmasından sonra Rocky ve Duke Apollo’ya dövüşü bitirmesini söylerler ancak Apollo bunu reddeder. Apollo’nun isteği ile havlu atma konusunda kararsız olan Rocky, Drago’nun son yumruğundan sonra Creed’in ölümünü izler. Dövüş bittikten sonra Drago’nun soğukkanlılığı karşısında öfkelenen Rocky ona meydan okur. Ancak ABD dışında dövüşmesi yasak olduğu için önce şampiyon unvanını teslim etmesi gerekir.

Drago ile karşılaşmak için birkaç hafta önceden Sovyetler Birliğine gider ve koşullara hazırlıklı olmak için antrenmanlarını doğal ortamda sürdürür. Maç günü iste dövüşün yapılacağı salona girer ve daha önce hiç bir Amerikalının yapmamış olduğu bir şeyi gerçekleştirerek binlerce abd düşmanı rusun karşısında ringe çıkar. Dövüş başladığı anda Drago, Creed ile olan dövüşünden farklı olarak bu kez hemen Rocky’ye saldırır. İlk başlarda Drago üstünlük kurmuş olsa bile Rocky onun zayıf noktalarını çözmüştür ve üstünlüğü yavaş yavaş eline alır. Rocky 4 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile donmadan, kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitesinde en iyi film izle sitesi Film Gezegeni farkıyla izleyen herkese iyi Rocky filmleri dileriz.
Serinin diğer filmleri 5

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın