Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
1,517 İzlenme
Run Hide Fight
6.4 IMDB Puanı

Run Hide Fight

(Koş Saklan Dövüş)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Bonfire Legend
  • Film Süresi 1sa 49dk
Yönetmen
Senaryo Kyle Rankin
Run Hide Fight izle filmi senaryosu ve yönetmenliği Kyle Rankin’e ait olan ABD yapımı suç ve gerilim türünde 2020 yılında vizyona girmiştir. Run Hide Flight full izle filminin başrollerinde ise Thomas Jane, Radha Mitchell, Eli Brown ve Isabel May isimleri yer alıyor. Filmin konusu ise annesinin ölümünden sonra babasıyla yaşayan ve ölümün ardından psikolojisini toparlamaya çalışan Zoe ile babası arasındaki ilişkiler kopma noktasına gelir. Zoe okula giderken yolda sınıf arkadaşı Chris'in bir tarlaya garip bir cihaz yerleştirdiğini görür ancak ciddiye almaz. Bir kaç gün sonra kasabada yangınlar çıkmaya başlar ve panik halinde yollar kitlenir. Okula ait bir servis minibüsü ise kaza yapar.

Tristan ise Chris Jelick, Anna Jelick ve Kip Quade'e öğrencileri öldürmesini söyler. Zoe ise okul tuvaletinin tavanından kaçmayı başarır ve öğrencileri uyarmaya başlar. Bu olayların Facebook’ta canlı yayınlanmasıyla okul yönetimi güvenlik görevlisi soruşturma için yemekhaneye gönderilir. Müdür, Tristan'ı sakinleştirmeye çalışır. Ancak Tristan müdürünü öldürür, güvenlik görevlisi ise kaçmayı başarır. Kasaba Şerifi Tarsy, olaya müdahaleyi koordine etmeye çalışsada zorlanır ve çıkan patlamada bir memur ölür.

Bir polis Tristan'ın evine gider annesinin öldürdüğünü öğrenir. Olayların televizyona çıkmasıyla Tristan çok sevinir ve öğrencileri sınıflarından çıkarmaya başlar. Gerilim filmleri severlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz Koş Saklan Dövüş izle ya da Run Hide Fight izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden donmadan izleyen herkese keyifli seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın