Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
3,003 İzlenme
Savaş Tanrısı
7.6 IMDB Puanı

Savaş Tanrısı

(Lord of War)
  • Yapım Yılı
  • Ülke , ,
  • Yapım Şirketi Entertainment Manufacturing Company
  • Film Süresi 2sa 2dk
Savaş Tanrısı izle ya da orijinal adıyla Lord of War izle filmi 2005 yılında Andrew Niccol yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaryosunu da Niccol’ün kaleme aldığı Savaş Tanrısı hd izle filmi ABD, Almanya ve Fransa ortak yapımıdır. Suç, dram ve gerilim filmleri türünde yer alan Savaş Tanrısı full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Nicolas Cage, Bridget Moynahan, Jared Leto, Shake Tukhmanyan, Ethan Hawke gibi oyuncular rol almaktadır.

Kesinlikle izlemeniz gereken filmlerden biri olan Savaş Tanrısı Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, 1980'lerin başında, Ukraynalı mülteci bir ailenin en büyük oğlu Yuri Orlov, Brighton Beach'teki bir restorana gittiğinde, bir Rus gangsterinin Kalaşnikof tüfekleri tutan iki olası suikastçıyı öldürdüğüne tanık olur. Bu olay ona silah ticaretine girmesi için ilham verir ve Yuri, sürekli silah ihtiyacının, insanın yiyecek ve içecek ihtiyacına benzediğini, böylece bir servet kazanabileceğini düşünmeye başlar. Yuri, yerel bir gangstere ilk Uzi alt makineli tüfek satışını başarıyla tamamladıktan sonra, küçük kardeşi Vitaly'yi ortağı olmaya ikna eder.
İki kardeş, aynı silahların savaş suçları ve diğer vahşet işlemek için kullanıldığına tanık olmalarına rağmen, hem İsrail hem de Lübnan birliklerine silah sattıkları 1982 Lübnan Savaşı sırasında ilk büyük ödüllerini alırlar.

Lord of War izle filminde Yuri, büyüyen iş bağlantıları ağından yararlanarak gelişmeye başladığında, Interpol'ün dikkatini çeker. Özellikle, yolları birçok kez kesiştiği Jack Valentine adında idealist bir ajanla yüzleşmek zorunda kalır. Valentine, Yuri için benzersiz bir tehdittir çünkü o paranın değil zaferin peşindedir ve bu nedenle satın alınamaz. Kolombiyalı bir uyuşturucu baronu, kardeşleri çok sayıda Glock 17 tabancanın silah satışını ödemek için birkaç kilo kokaini kabul etmeye zorladıktan sonra, Vitaly kokain bağımlısı olur. Yuri sessizce Vitaly'yi bir uyuşturucu rehabilitasyon kliniğine yatırır ve işine tek başına devam eder. Çocukluk aşkı Ava Fontaine'i sahte bir fotoğraf çekimi için cezbeder ve ardından evlenirler ve bir oğulları olur.

Sovyetler Birliği'nin dağılmasının ardından Yuri, Savaş Tanrısı altyazılı izle filminde Ukrayna'ya uçar ve yeni kurulan Ukrayna ordusuna silah dağıtımını denetleyen eski bir Sovyet generali olan amcası aracılığıyla yasadışı olarak Rus tankları, silahları ve mühimmat satın alır . Yuri daha sonra işini Afrika'ya genişletir ve burada Liberya'da acımasız bir iç savaşa giren acımasız bir diktatör olan Andre Baptiste Sr. ile bir iş ilişkisine başlar . 2001'de Afrika'ya yapılan bir uçuş sırasında Yuri'nin uçağı Valentine tarafından yakalanır ve inmeye zorlanır. Yuri uzak bir bölgeye inerek ve tüm yükünü yerlilere vererek tutuklanmaktan kurtulur. Valentine daha sonra Ava'ya kocasının bir silah tüccarı olduğunu söyler., onunla yüzleşmeye teşvik ediyor. En iyi suç filmlerinden biri olan Savaş Tanrısı izle ya da Lord of War izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi film izle sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum