Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
9,405 İzlenme
Scarface
8.3 IMDB Puanı

Scarface

(Yaralı Yüz)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Universal Pictures
  • Film Süresi 2sa 50dk
Yönetmen Brian De Palma
Senaryo Oliver Stone, Howard Hawks, Ben Hecht
Oyuncular Al Pacino, Steven Bauer, Michelle Pfeiffer, Mary Elizabeth Mastrantonio, Robert Loggia
3 Altın Küre adaylığı olan Scarface izle ya da Türkçe adıyla Yaralı Yüz izle filmi Brian De Palma yönetmenliğinde 1983 yılında vizyona girmiştir. Senaryosu Oliver Stone’a ait olan Scarface full izle filmi ABD yapımı suç ve dram türünde olan gelmiş geçmiş en iyi filmlerden biridir. Kesinlikle izlemeniz gereken filmler listesinin ilk sıralarında yer alan Yaralı Yüz altyazılı izle filminin oyuncu kadrosunda ise Al Pacino, Steven Bauer, Michelle Pfeiffer, Mary Elizabeth Mastrantonio, Robert Loggia gibi isimler yer almaktadır.

IMDb Top 250 filmleri listesinde 117. sırada yer alan Scarface Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise şöyle, Tony Montana isimli eski suçlu ve Kübalı bir mültecidir. 1980 yılında Küba’dan Amerika’ya kaçmayı başarmış ancak burada Küba’dan gelenler için kurulan Florida’daki mülteci kampına arkadaşları ile birlikte gönderilir. Daha sonra bir uyuşturucu çetesi lideri olan Frank Lopez’in yeşil kart vaad etmesi karşılığında eski bir Küba generalini öldürmeleri için serbest bırakılırlar. Sonrasında ise ufak tefek işlerde çalışmaya başlarlar ancak Tony Montana bu işlerden sıkılır ve daha büyük işlerin peşine düşer.

Bir süre sonra Yaralı Yüz Türkçe Dublaj izle filminde Frank'in adamlarından biri Tony ve arkadaşlarına bir iş verir. Ancak iş ters gider ve Tony uyuşturucu satıcılarını öldürür. Daha sonra Tony parayı ve malları Frank’e bizzat teslim etmek ister. Frank ile görüşmesinde Tony onun eşine aşık olur ve sonrasında Frank tarafından işe alınır. Birkaç gün sonra Tony Montana, annesi ve kız kardeşi ile buluşur ancak annesi burada da suç işlerine bulaştığı için kovar. Frank ise Tony ve Omar’ı Bolivya’ya gönderir ve burada Alejandro Sosa isimli uyuşturucu baronu ile görüşürler. Tony, Sosa ile Frank’ten habersiz anlaşma yapınca Omar bu duruma sinirlenir ancak Sosa’nın adamları Omar’ı muhbir olduğu gerekçesi ile öldürür. Sosa ise Tony Montana ile yaptığı anlaşmadan memnundur.

Tony Amerika’ya geri döner ve Frank ile araları bozulur. Tony kendi uyuşturucu ağını kurar ve Frank ile yolları ayırırlar. Tony’ye bir gün suikast yapılır ve yaralanır. Suikasti düzenleyen Frank’in adamları olduğunu anlar ve sırasıyla herkesi öldürür. Daha sonra Elvira ile evlenirler. Frank’ten boşalan yerleri de alınca Tony bir anda kendisine milyonlarca dolarlık bir sistem kurar. Ancak bir süre sonra devlet ile başı derde girer ve vergi suçlarından hapse girmek ile karşı karşıya kalır. Sosa ise bu duruma bağlantılarını kullanarak müdahale edebileceğini söyler. Kesinlikle izlemeniz gereken efsane filmler arasında yer alan Scarface izle ya da
Yaralı Yüz izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın