Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
1,695 Görüntülenme
Scoob!
5.7 IMDB Puanı

Scoob!

(Scooby-Doo)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Warner Bros.
  • Film Süresi 1sa 33dk
Scoob! Türkçe Dublaj izle filmi Hanna Barbera'ya ait Scooby-Doo serisinin 2020 yılında vizyona giren animasyon filmidir. Tony Cervone tarafından yönetmenliği yapılırken senaryosunu ise Adam Sztykiel, Jack Donaldson, Derek Elliott ve Matt Lieberman isimleri yazmıştır. Sevilen animasyon Scooby-Doo Scoob! full izle filminin seslendirmelerini ise Frank Welker, Will Forte, Gina Rodriguez, Zac Efron ve Amanda Seyfried, Mark Wahlberg, Jason Isaacs, Kiersey Clemons, Ken Jeong ve Tracy Morgan isimleri yapmıştır.

Scooby-Doo izle hayranlarının sevdiği yapımlardan biri olan Scoob! full izle animasyon filminde Shaggy, Scooby-Doo adını verdiği bir Danua cinsi köpeği sahiplenir. Cadılar Bayramında Scooby ve Shaggy, perili bir eve girmeden önce Fred, Daphne ve Velma ile tanışırlar. İçeri girdiklerinde Rigby isminde bir hayaletle karşılaşırlar. Birlikte harika bir ekip olduklarını düşünen bu ekip gizemli olayları çözmek için Mystery adını verdikleri gruplarını kurarlar. Yıllar boyunca olayları başarıyla çözdükten sonra Mystery Inc. şirketleri girişimci Simon Cowell ile yatırımcı olarak işe başlarlar.

Ancak Cowell, Scooby ve Shaggy ile iş yapmayı reddeder ve ikilinin kendini önemsiz hissetmesine ve şirketten ayrılmasına neden olur. Gecenin ilerleyen saatlerinde Shaggy ve Scooby, Rottens adındaki şekil değiştiren akrep robotlar tarafından saldırıya uğrar ve Dynomutt ve Brian Cowe tarafından kurtarılırlar. Bu arada, Fred, Daphne ve Velma, Dick Dastardly'nin Scooby ve Shaggy'nin peşinde olduğunu keşfederler ve onlara ulaşmadan önce ne istediğini anlamaya çalışmak için Dastardly araştırmaya giderler ve burada Scooby ve Shaggy ile birlikte geçirdikleri güzel zamanları hatırladıklarında canları sıkılır. Ancak bu üçlü, Scooby ve Shaggy'nin The Falcon Force ile birlikte bu olayı araştırdığını fark ederler.

Ekip daha sonra Dastardly'nin planının aslında yeraltı dünyasının zenginliklerini çalmak ve köpeği Muttley'i kurtarmak için yeraltı dünyasının kapılarını açmak olduğunu öğrenirler. Ancak kapıların açılabilmesi için Büyük İskender'in en sevdiği köpeği Peritas'ın son torunu olan Scooby'ye ihtiyacı vardır. Scooby! izle filminin maceralarını Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p ve kalitesinde donmadan, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın