Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
5,143 Görüntülenme
See for Me
5.9 IMDB Puanı

See for Me

(Mira por mi)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Wildling Pictures
  • Film Süresi 1sa 32dk
2021 yılında vizyona giren Mira por pi izle ya da diğer adıyla See for Me izle filmi, yönetmenliğini Randall Okita’nın yaptığı Kanada yapımı bir filmdir. Senaryosu Adam Yorke ve Tommy Gushue ikilisi tarafından kaleme alınan See for Me full izle filmi suç, gizem ve dram filmleri türünde yer almaktadır. Görme engelli bir kayakçının hikayesini anlatan filmin oyuncu kadrosunda ise Skyler Davenport, Jessica Parker Kennedy, Laura Vandervoort, Matthew Gouveia, Emily Piggford, Joe Pingue, Kim Coates gibi oyuncular yer almaktadır.

See for Me Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Sophie Scott adındaki genç kayakçı, körlüğe neden olan bir göz hastalığı nedeniyle olimpiyatlara katılamaz. Yakın arkadaşlarından Cam, ona rehberlik ederek Paralimpik için antrenman yapmasına yardım etmeyi teklif eder ancak Sophie hayallerinden vazgeçerek bu teklifi reddeder. Para kazanmak için kedi bakıcılığı yaptığı zenginlerin evinden Cam'ın yardımıyla pahalı şaraplar çalar. Sophie görme engelli kişilerin görüntülü arama yoluyla gören bir yardımcıyla bağlantı kurmasını sağlayan bir telefon uygulaması olan See For Me'yi kullanmaya başlar ce bu uygulamada Kelly adında biriyle tanışır.

Aynı gece Sophie, üç hırsızın eve girmesiyle uyanır ve polisi arar, ancak polisler evin uzak olması nedeniyle onu bekleteceklerini söylerler. Bu nedenle Sophie telefonu kapatır ve See for Me izle uygulamasından tanıştığı Kelly’yi arar, ancak görüşmesi eve giren adamlar tarafından kesilir. Kelly, Sophie’yi kurtarmak için harekete geçer. Evdeki adamlar ise Sophie’nin polisleri aradığını fark edince onu öldürmeye karar verirler. Ancak patronlarını aradıklarında, Patron Rico onlara Sophie görme engelli olduğu için onu bırakmalarını ve eşyalarını toplayıp gelmelerini söyler. Sophie ise polisler geldiğinde onları göndermeleri için çaldıkları paradan pay ister ve hırsızları ikna eder.

Olay yerine gelen bir yetkiliye Sophie yanlış alarm verdiğini söyler, ancak o sırada Kelly’nin alarmı çalar ve Sophie’nin yalanı ortaya çıkar. Bu sırada hırsızlardan biri ortaya çıkar ve polisi öldürür. Kelly ise iki adamı vurur ve Sophie'yi parayı almak için kasayı açan son soyguncuya yönlendirir. Suç filmleri sevenlerin sevebileceği türde bir film olan See for Me izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın