Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
5,565 Görüntülenme
Selam Yabancı
6.0 IMDB Puanı

Selam Yabancı

(Anonima)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 1sa 40dk
Yönetmen
Senaryo Maria Torres
2021 yapımı Netflix filmlerinden olan Anonymously Yours (Anónima) izle ya da Türkçe adıyla Selam Yabancı izle filmi, Maria Torres yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Meksika yapımı romantik ve dram filmlerinde yer alan Selam Yabancı izle filminin oyuncu kadrosunda ise Harold Azuara, Annie Cabello, Estefi Merelles gibi oyuncular yer almaktadır.

10 Aralık 2021 tarihinde Netflix’te gösterime giren ve 100 dakika süren Selam Yabancı Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, sosyal medya hesabından yanlışlıkla atılan bir mesaj sayesinde yolları kesişen Valeria ve Alex’in hikayesini anlatmaktadır. Yanlış gönderilen mesajdan sonra ara vermeden mesajlaşmaya başlayan çiftin arasında sanal bir arkadaşlık gelişir. Bir süre sonra bu arkadaşlık romantik bir yakınlaşmaya neden olur. Ancak çiftin arasındaki tek problem gerçek hayatta hiç görüşmemiş olmalarıdır.

Selam Yabancı izle filmi ilk bakışta tahmin edilebilir bir film gibi görünüyor. Film başladığında ilk olarak Valeria’yı görüyoruz. Valeria’nın sesinden kendi hayatını anlatması ile başlayan bu tatlı ve romantik filmde Valeria, ailenin tek kızıdır. Film izlemeyi çok seven Valeria çevresindeki her şeyi, hatta günlük sıradan şeyleri bile filme alır. Ancak ailesi kızlarının elinde kamerayla her yerde dolaşmasından hoşlanmaz ve bu duruma karşı çıkarlar.

Kızlarının sürekli elinde kamerayla dolaşmasından dolayı anne ve babası bir terapiste danışır ve onu farklı aktiviteler yapmaya yönlendirirler. Valeria ise bir film yapımcısı olmak isterken, ailesi ise aile işlerini devralmasını istemektedir. Diğer tarafta ise Alex, hemen hemen her spor branşında oldukça başarılı bir öğrencidir. Her ne kadar okuldaki serseri çocuklar tarafından zorbalığa uğrasa da, Alex her zaman sakinliğini korumaya çalışır. Onun bu sakinliğinin nedeni ise kısa bir süre önce kaybettiği babasının, ondan her zaman sakin olmasını istemesidir.

Valeria ise Alex’in aksine tipik sanat ile uğraşan bir öğrencidir ve çiftin yolu kısa bir süre sonra sosyal medyada yanlışlıkla atılan bir mesajla kesişir ve ilk olarak dinledikleri müziklerle bağ kurarlar. Gençlik filmleri ve romantik filmler severlerin kesinlikle izlemesi gereken Netflix filmlerinden biri olan Anonima (Anonymously Yours) izle ya da Türkçe adıyla Selam Yabancı izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi Netflix filmleri dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın