Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
691 İzlenme
Sen, Ben, Onlar ve Biz
5.3 IMDB Puanı

Sen, Ben, Onlar ve Biz

(Du Sie Er & Wir)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 1sa 28dk
Senaryo Florian von Bornstädt
2021 yılında vizyona giren Almanya Yapımı Netflix filmleri arasında yer alan The Four of Us (Du Sie Er & Wir) izle ya da türkçe adıyla Sen, Ben, Onlar ve Biz izle filmi Florian von Bornstädt tarafından senaryosu kaleme alınan ve yönetmen koltuğunda Florian Gottschick ismini gördüğümüz komedi ve dram filmleri türünde yer alan bir filmdir. Filmin başrollerinde ise Jonas Nay, Nilam Farooq ve Paula Kalenberg isimleri yer almaktadır.

Sen, Ben, Onlar ve Biz Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, monoton hayatlarından sıkılan ve kendilerine eğlence arayan iki çift, dört haftalık bir eş değiştirme organizasyonu yapmaya karar verirler. Seks yapmanın yasak olduğu ancak diğer şeylerin serbest olduğu bu aktivite için uzak bir sahil evine giderler ancak etkinlik bittikten sonra normal hayatlarına döndüklerinde hiçbir şeyin eskisi gibi olmadığını fark ederler.

Bir ay süren eş değiştirme deneyinden hemen sonra, iki çift yani olayın kahramanları Du Sie Er & Wir izle filminde Nils, Janina, Ben ve Maria karakterleri, deneyimleri hakkında konuşmak için bir sahil evine gelirler. Kısa süre sonra, bir çiftin seks kuralını çiğnediğini öğrenirler ve bu, dört arkadaşı da birbirlerine, geçmişlerine ve beklentilerine karşı duygularını yeniden değerlendirmeye iter, Sosyal medya fenomeni olan Janina, sevgilisi Ben ve yakın arkadaşı Maria'nın, eş değiştirmek için yaptıkları bu deneyimi başlatırken en başından koydukları tek kuralı çiğnediğini öğrendikten kısa bir süre sonra, yıkılır ve dört dakika boyunca Ben'in gözlerinin içine bakıp hissettiklerini bu şekilde ifade etmek ister ve bir anda bir duygu patlaması yaşar.

Tipik bir Alman komedisi olan The Four of Us izle filminde daha sonra çiftler Nils ve Maria ve Ben ve Janina çiftlerinden, dört haftalık eş değiştirme oyunlarından sonra Ben ve Maria'nın birbirlerine aşık olmalarını atlatamazlar ve işler tersine döner. Daha sonra, her biri aralarındaki ilişkiyi test edip yeni hayatlarında birbirlerine karşı duygularını ve beklentilerini yeniden sorgulamaya ve eski hayatlarında zorlanmaya başlarlar. Netflix filmleri izlemek isteyenlerin 2021 yapımı The Four for Us ya da Sen, Ben, Onlar ve Biz izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden donmadan tek part halinde izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın