Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
3,104 İzlenme
Senden Önce Ben
7.4 IMDB Puanı

Senden Önce Ben

(Me Before You)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi MGM
  • Film Süresi 1sa 46dk
Yönetmen Thea Sharrock
Senaryo Jojo Moyes
Senden Önce Ben izle filmi orijinal adı ile Me Before You izle 2016 yılında Thea Sharrock yönetmenliğinde vizyonda girmiştir. Senaristliğini ise Jojo Moyes’in yaptığı bu romantik filmler konulu bu filmin başrollerinde ise Sam Claffin, Emilia Clark, Vanessa Kirby ve Eileen Dunwoodie gibi oyuncular yer almıştır. 394 milyon $ hasılat ile 1 ödül ve 3 adaylık gibi başarıya imza atmıştır. Orijinal ismi Me Before You olan filmi aynı zamanda senarist Jojo Moyes’in filmle aynı isme sahip Me Before You romanından esinlenmiştir.

Filmin konusundan bahsetmek gerekirse, başarılı bir bankacı ve aynı zamanda yakışıklı ve zengin kahramanımız Will Traynor geçirdiği korkunç motosiklet kazasından sonra boyundan aşağı felç kalır. Tekerlekli sandalyeye mahkum kalan Will günlerini kişisel antrenörü Nathan ve aile ile geçirir. Louisa Clark ise Will Traynor’a bakıcı olarak işe alınır ancak waki hayatına dönemeyen Will ilk zamanlar Clark’a karşı soğuktur. Gün geçtikçe Will’e daha samimi olan Louisa, Will’in ailesiyle arasında geçen bir tartışmaya kulak misafiri olur. Will ile daha çok yakınlaşan Lou ona hayatın yaşamaya değer olduğunu göstermek için birlikte çeşitli maceralara atılırlar. Bu sırada Will ile fazla vakit geçirmeye başladığı için erkek arkadaşı Patrick, Clark ile ayrılmaya karar verir ve sonunda ayrılırlar.

Will’in arkadaşı Alicia’nin yakında gerçekleşecek düğününe giderken Clark’ın da ona eşlik etmesini ister ve Mauritius adasına olan bu lüks yolculuk esnasında birbirlerine aşık olmaya başlarlar. Bir zaman sonra Will yaşamına son vermek istediği planını hala düşündüğünü Louisa’e söylerken onun da kendisinin kahrını çekmek yerine dolu dolu bir hayat yaşamasını istediğini söyler. Bu konudaki ısrarı yüzünden kalbi kırılan Lou işi bırakır ve Will ile konuşmaz. Senden Önce Ben izle filminde Will ve Louisa’nın arasındaki bu aşk hikayesini Türkçe Dublaj ive Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi aşk filmleri dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın