Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
1,655 İzlenme
Separation
4.7 IMDB Puanı

Separation

(Separation)
Kategori
2021 yapımı Separation izle filmi William Brent Bell yönetmenliğinde vizyona girerken filmin senaristliğini ise Nick Amadeus ve Josh Braun isimleri yapmaktadır. ABD yapımı korku filmleri türünde yer alan Separation full izle filmi oyuncu kadrosunda ise Rupert Friend, Mamie Gummer, Madeline Brewer, Violet McGraw, Simon Quarterman ve Brian Cox gibi oyuncular yer almaktadır. Bir ailenin yıkılışı ve küçük çocuklarının gördüğü korkunç kuklaların anlatıldığı Separation Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, annesi Maggie ve babası Jeff’in boşanmasından sonra Maggie Jeff’i alıp dünyanın bir ucuna taşınmakla tehdit etmektedir ancak trajik bir trafik kazasından sonra hayatını kaybeder ve ona çarpan sürücü kayıplara karışır.

Separation izle filminde bu içler acısı ve küçük bir çocuğun hayatını derinden etkileyen olaydan sonra hayat Jeff için artık daha zordur. Çünkü Jeff aylardır işsizdir ve çizdiği çizgi romanlarda beklenen patlamayı yapmamıştır. Bu sırada Jenny annesinin ölümünden sonra babasının çizgi romanlarını okuyarak zamanını geçirir ancak evlerindeki kuklalar annesinin hayaleti gibi görünür ve onlarla iletişime geçerken şeytani figürler içeren vizyonlar görmeye başlar. Diğer tarafta ise Maggie’nin annesi ise torunu Jenny’nin velayetini almak için dava açmıştır ve kocası da Jeff’e düşmanca davranmaktadır. Bu olaylar olduğu sırada aileye sadık olan bebek bakıcısı Samantha ise artık özgüvenli bir şekilde evde ev sahibi gibi davranmaya başlar.

Korku filmleri severlerin boş zamanlarında sıkılmadan vakit geçirebileceği bir film olan Separation altyazılı izle filminde Jenny’nin gördüğü canavarlar ve kuklaların korkunç bir şekilde canlandığını ondan başkası görmediği için onun psikolojik sorunları olduğunu düşünürler. Ancak babası Jeff ise kızını kurtarmak için elinden geleni yapmaktadır. 2021 yapımı Korku filmleri kategorisindeki Separation izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak 4k, Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle site sitesi Film Gezegeni üzerinde izleyen herkese keyifli seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın