Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Not : Çok Yakında..

Türkçe Fragman Fragman
20,955 İzlenme
Servet Operasyonu

Servet Operasyonu

(Operation Fortune)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Miramax, STX Films
2022 yılında vizyona giren Operation Fortune: Ruse de Guerre izle ya da Türkçe adıyla Servet Operasyonu izle filmi, ünlü yönetmen Guy Ritchie tarafından yönetmenliği yapılan bir aksiyon filmidir. Senaryosunda Guy Ritchie, Ivan Atkinson ve Marn Davies isimlerinin imzası bulunan film ABD ve Çin ortak yapımı olup aksiyon ve gerilim filmleri türünde yer almaktadır. 21 Ocak 2022 tarihinde vizyona girmesi beklenen Servet Operasyonu full izle filminin yapımcılığını ise Miramax ve STX film üstlenmiştir.

Operation Fortune full izle filminin oyuncu kadrosunda ise başrol oyuncusu olarak Jason Statham, Orson Fortune karakterini canlandırmaktadır. Filmin diğer ana karakterlerinden biri olan Josh Hartnett ise Danny Francesco karakterine can vermektedir. Yardımcı rollerde ise Aubrey Plaza, Cary Elwes, Bugzy Malone ve Hugh Grant gibi ünlü oyuncular yer alırken, filmde birçok Türk oyuncu da yer almaktadır.

Servet Operasyonu izle filminin oyuncu kadrosunda yer alan Türk oyunculardan Kaan Urgancıoğlu, Casa karakteriyle karşımıza çıkarken, Erol Ozan Ayhan’ın canlandırdığı karakterin adı bilinmemektedir. Film de yer alan diğer Türk oyunculardan Aksel Ustun, Yatom karakterini canlandırırken, Ergun Kuyucu ise Qasim olarak filmde yer almaktadır.

İntikam Vakti izle filminden sonra yeniden bir araya gelen Guy Ritchie ve Jason Stathman’ın başrolde olduğu Operation Fortune izle filminin ana çekimleri ise 2021 yılının Ocak ayında Türkiye’de yapılmıştır. 14 Ocak’da ülkemize gelen ekip, Servet Operasyonu izle filminin en aksiyon dolu sahnelerinin hemen hemen çoğunu Antalya’da tamamladıktan sonra diğer sahneleri Katar ve İngiltere’de çekilmiştir.

Aksiyon filmleri severlerin ve Jason Statham hayranlarının kesinlikle izlemesi gereken ve 2022 yılının en çok beklenen filmlerinden biri olan Servet Operasyonu izle filminin konusuna gelirsek, oldukça yetenekli bir casus olan Orson Fortune, milyarder bir silah tüccarı olan Greg Simmonds’un, dünya düzenini bozabilecek son derece ciddi ve ölümcül bir silah teknolojisine sahip olması ve bunu satmayı düşünmesi nedeniyle, uluslararası bir istihbarat ittifakı olan Five Eyes tarafından işe alınır.

Normal şartlarda MI6 ajanı olan Orson Fortune, bu tehlikeli görevi kendi ekibiyle birlikte yapmaları karşılığında kabul eder. Kendi ekibi ile işe koyulan Orson, dünyayı kurtarabilmek için ünlü bir film yıldızı olan Danny Francesco'yu da bir şekilde kandırarak işin içine katar ve Greg Simmonds’un peşine düşerler. 2022 yılının en iyi aksiyon filmi olması beklenen Servet Operasyonu izle filmi ya da orijinal adıyla Operation Fortune izle filmini, Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K, Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden donmadan, tek part halinde izleyen herkese iyi Jason Statham filmleri dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

20 yorum