Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, 1080p Fragman
4,251 İzlenme
Sevdiğim Tüm Erkeklere 1
7.1 IMDB Puanı

Sevdiğim Tüm Erkeklere 1

(To All the Boys I’ve Loved Before )
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Awesomeness Films
  • Film Süresi 1sa 39dk
To All the Boys I’ve Loved Before izle Türkçe ismiyle Sevdiğim Tüm Erkeklere izle filmi, Susan Johnson yönetmenliğinde 2018 yılında vizyona girmiştir. Senaryosu Sofia Alvarez’e ait olan Sevdiğim Tüm Erkeklere türkçe dublaj izle filmi ABD yapımı romantik komedi filmleri türünde olan bir yapımdır. Romantik komedi filmleri severlere önerdiğimiz bu filmin oyuncu kadrosunda ise Lana Condor, Noah Centineo, Janel Parrish, Anna Cathcart, Madeleine Arthur, Emilija Baranac, Israel Broussard ve John Corbett gibi oyuncular yer almaktadır.

Sevdiğim Tüm Erkeklere izle filminin konusuna gelirsek, Lara Jean Covery aşık olduğu erkeklere sürekli mektuplar yazan bir liseli kızdır. En son aşık olduğu çocuk ise ablasının eski sevgilisi Josh’tur. Ancak ablasının eski sevgilisi olduğu için hiç bir zaman ona karşı bir adım atmamaya karar vermiştir. Ancak bir gün sevdiği tüm erkeklere yazıp sakladığı mektuplar teker teker alıcılarına postalanmaya başlar.

Mektupların sahipleri olan eski aşkları ile teker teker karışık olaylar içinde kendini bulan Lara işin içinde nasıl çıkacağının yollarını aramaya başlar. Jenny Han’ın To All the Boy I’ve Loved Before izle isimli kitap serisinden uyarlanan Sevdiğim Tüm Erkeklere izle serisi üç filmden oluşmaktadır. Bu ilk filmi Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD izle ve 1080p izle kalitesinde donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın