Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

2,789 Görüntülenme
Sex and the City
5.6 IMDB Puanı

Sex and the City

(Sex and the City)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi New Line Cinema
  • Film Süresi 2sa 25dk
Senaryo Michael Patrick King, Candace Bushnell, Darren Star
Sex and the City izle filmi 2008 yılında Michael Patrick King yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaryosunu Candace Bushnell, Darren Star ve King isimlerinin kaleme aldığı Sex and the City hd izle filmi ABd yapımı olup romantik komedi filmleri türünde yer almaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Cynthia Nixon gibi oyuncular rol almaktadır.

Romantik komedi filmleri severlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz filmlerden biri olan Sex and the City izle filminin konusuna gelirsek, Seks ve aşk üzerine New Yorklu bir yazar sonunda Bay Büyük ile evleniyor. Ama en iyi üç kız arkadaşı, içlerinden biri yanlışlıkla Bay Büyük'ü onu terk etmeye yönlendirince onu teselli etmek zorunda kalır. İnanılmaz derecede güzel bir New York apartmanına taşındıktan sonra, Carrie Bradshaw ve Bay Big, evlenmek için oldukça keyfi bir karar verirler. Düğünün kendisi aceleci bir olaydan başka bir şey değil--misafir listesi hızla 75 ila 200 misafir arasında çoğalıyor ve Carrie'nin sade, etiketsiz gelinliği yerini onu devasa bir kremalı puf gibi gösteren muazzam bir yaratıma bırakıyor. Vogue'da yakında yayınlanacak bir fotoğraf, New York Halk Kütüphanesi'nde gerçekleşecek olan etkinliği, tam anlamıyla halkın gözüne sokuyor. Bu arada, Carrie'nin kız arkadaşları Samantha; Charlotte, tatlı saf; ve katı mükemmeliyetçi Miranda daha mutlu olamazdı. En azından Carrie için daha mutlu olamazlardı. Charlotte hala gerçekleşmemiş hamile kalma umuduna sahiptir.

Samantha seven birini buluyor, hayal edebileceğinden daha yorucu bir ilişki kurdu. Miranda farkında olmadan kendi mutsuzluğunun -Steve'in onu bir kez aldattığını kabul ettiğinde yarattığı- Carrie'ninkini mahvetmesine izin verir. Steve ile hararetli bir karşılaşmadan sonra, Bay Big'i fark eder ve ona evlenmek için deli olduğunu söyler. Gerçekten sadece kendi evliliğini düşünüyor. Ama onun kızgın sözleri Bay Büyük'ü düşünmeye sevk eder. 2008 yapımı Sex and the City izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın