Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
2,318 Görüntülenme
Shattered
5.1 IMDB Puanı

Shattered

(Paramparça)
Yönetmen
Senaryo David Loughery
Shattered (Paramparça) izle filmi 2022 yılında Luis Prieto yönetmenliğinde vizyona giren ABD ve Almanya ortak yapımı bir filmdir. Senaryosu David Loughery tarafından kaleme alınan Shattered hd izle filmi gerilim filmleri türünde yer almaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Cameron Monaghan, Frank Grillo, Lilly Krug, John Malkovich gibi oyuncular rol almaktadır.

Paramparça (Shattered) Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, kısa süre önce boşanmış olan teknoloji milyoneri olan Chris Deckard, çekici bir kadın olan ve aynı zamanda eski bir model olduğunu iddia eden Sky ile tanışır. Aralarında bir kıvılcım oluşur ve Chris yaralandığında Sky, hemen onun hemşireliğini üstlenir. Tekerlekli sandalyeye mahkum olan Chris, Sky'ın tuhaf davranışlarından rahatsız olmaya başlar. Bir süre sonra Sky'ın oda arkadaşının ölü bulunmasıyla ondan şüphelenir.

Gerilim filmleri severlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz filmlerden biri olan Shattered izle yada Paramparça izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede keyifle sitemizden izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın