Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
10,417 İzlenme
Shazam!
7.0 IMDB Puanı

Shazam!

(Shazam!)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi DC Comics
  • Film Süresi 2sa 12dk
Senaryo Henry Gayden, Darren Lemke, Bill Parker
DC evreninin en güçlü ve en komik karakterlerinden biri olan Shazam! 2019 yılında David F. Sandberg yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaryosunu Henry Gayden, Darren Lemke ve Bill Parker’ın yazdığı ABD yapımı süper kahraman temalı filmin oyuncu kadrosunda ise Zachary Levi, Mark Strong, Asher Angel, Jack Dylan Grazer ve Djimon Hounsou gibi oyuncular yer almaktadır.

Shazam Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Thaddeus Sivana, babası ve erkek kardeşiyle birlikte arabaları ile yolculuk ederken aniden başka bir boyuttaki büyülü bir tapınakta gözlerini açar. Tapınakta eski büyücü Shazam izle, gücünü ve adını miras bırakabileceği saf kalpli birini arayarak yüzyıllar geçirmiştir. Thaddeus ise burada Günahın Gözü isimli bir küre tarafından aklı çelinir. Yaşlı Shazam ise Thaddeus'u gücüne ve adına layık bulmaz ve ailesiyle birlikte yolculuk yaptığı arabaya geri gönderir ve aralarında geçen bir tartışma sonucunda kaza yaparlar. Tapınaktaki hapsolmuş günahlar ise ona kendilerini bulmasını söyleyen gizli bir mesaj gönderir.

Hikaye günümüze döndüğünde ise yetimhanede büyüyen Billy Batson yıllardır onu terk eden annesini aramaktadır ve devletin yönlendirdiği koruyucu ailelerden sürekli kaçan bir çocuktur. Bir gün tam kafasına göre onu da çok seven bir koruyucu aile olan Victor ve Rosa çiftinin yanına verilir. Bu aile ise Mary, Pedro, Eugene, Darla ve Freddy isimli 5 çocuğa daha bakmaktadır. Sivana ise yıllardır geri dönmek için uğraştığı sonunda kavuşmuştur. Tapınağa gidip günah gözünü çalarak 7 ölümcül günahı serbest bırakır. Billy ise Freddy'yi okuldaki çocuklardan kurtarır ancak metroya kadar kaçmak zorunda kalır. Metroda tek başına yolculuk yaptığı sırada, Sivana’dan zar zor kurtulan Büyücü,

Billy'yi mirasçısı olarak seçer. ve yeni Shazam Billy olur. Shazam izle dediği anda yetişkin gibi görünen Billy eve döner ve Freddy’ye durumu anlatır. Freddy ile akşam dışarı çıkıp güçlerini keşfetmeye çalışan ikili tekrar Shazam full izle dediğinde çocuk haline geri döner. Freddy ise Billy’nin videolarını çekip sosyal medyada yayınlamaya başlar ve sonunda Sivana onu bulur. Bir okul otobüsünü kurtardığı sırada Sivana ile karşılaşır ve Sivana ondan güçlerini ona vermesini ister. Billy şans eseri uçabildiğini öğrenir ve Sivana’dan kaçar. Evdeki diğer 5 çocuk ise Billy’nin annesini bulmuştur ve onunla bir buluşma ayarlarlar.

Ancak Billy istediği tepkiyi annesinden alamaz ve onun kendisini yetiştirmek için yetersiz biri olduğu için terk ettiğini öğrendiğinde hevesi kırılır. Süper kahraman temalı filmler severlerin kesinlikle izlemesi gereken komedi ve fantastik türündeki Shazam 6 Güç izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi filmler dileriz.
Serinin diğer filmleri 2