Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
856 İzlenme
Sierra Burgess Is a Loser
5.8 IMDB Puanı

Sierra Burgess Is a Loser

(Sierra Burgess Is a Loser)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Black Label Media
  • Film Süresi 1sa 45dk
Yönetmen
Senaryo Lindsey Beer
2018 yılında yayınlanan romantik dram filmleri kategorisindeki Sierra Burgess Is a Loser izle filmi Ian Samuels yönetmenliğinde ve Lindsey Beer'in senaristliğinde yayınlanmıştır. Sierra Burgess Is a Loser türkçe dublaj izle filminin oyuncu kadrosunda ise Shannon Purser, Kristine Froseth, RJ Cyler ve Noah Centineo isimleri yer almaktadır.

Gençlik filmleri severlerin izlemesini önerdiğimiz Sierra Burgess izle filminin konusu ise şöyle, oldukça zeki bir kız olan Sierra, Stanford Üniversitesi'ne girebilmek için gecesini gündüzüne katan bir kızdır. Arkadaş çevresinde oldukça sıradan bir kız olarak kabul gören Sierra, sınıfın en popüler kızı Veronica tarafından sürekli ezilir ancak Sierra ona her zaman şakayla karşılık vererek çok fazla önemsemez. Jamey ise başka bir okulda okuyan ve okulun futbol takımında olan yakışıklı ve sempatik bir çocuktur. Jamey’de Veronica’dan hoşlanmaktadır ve Veronica’nın sevgilisi olduğunu bilmeden ona açılır. Veronica da sevgilisi ile sıkıntı yaşamamak için Jamey’den uzak durmaya çalışır ve kendi numarası yerine Sierra’nın numarasını ona verir.

İşler karmakarışık bir hal almadan önce Jamey ile Sierra mesajlaşmaya başlar ancak Jamey mesajlaştığı kişiyi Veronica sanmaktadır. Sierra ise durumu fark etmiş olsa da Jamey’den hoşlanmaya başlar. Sierra ertesi gün durumu yakın bir arkadaşına tüm gerçekleriyle açıklar ve arkadaşı Dan bu duruma karşı çıkar ve bu şekilde devam etmemesi gerektiği tavsiyesinde bulunur. Bir süre sonra çok fazla arkadaşı olmayan Sierra, Jamey’i etkilemek için fikir sahibi olması gerekir ve numarasını ona Veronica’nın verdiğini bilmeden ona yaklaşır ve Veronica'ya okuldaki dersler konusunda yardım etme karşılığında Jamey konusunda fikir almak ister. Her şeyin farkında olan Veronica ise bu teklifi kabul eder. Sierra, Veronica ile yakınlaşmalarından sonra onun hayatı hakkında daha fazla bilgiye sahip olmaya başlar.Veronica’nın ise Sierra hakkında düşünceleri değişmektedir.

Sierra ve Veronica’nın arkadaşlıkları ilk başlarda birbirlerine karşı soğuk olsalar da birbirlerine yardım etmeye başladıkça daha samimi ve daha yakın bir dostluğa dönüşür. Bu sırada Jamey telefonda Veronica sandığı Sierra’ya çıkma teklifi eder ve karışık bir durumda kalan kızlar, görüşmeye birlikte gitmeye karar verir. Kesinlikle izlemeniz gereken gençlik filmlerinden olan Sierra Burgers is a Loser izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p izle kalitesinde en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın