Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
4,949 İzlenme
Slumdog Millionaire
8.0 IMDB Puanı

Slumdog Millionaire

(Milyoner)
Yönetmen Danny Boyle, Loveleen Tandan
Senaryo Simon Beaufoy, Vikas Swarup
Slumdog Millionaire izle ya da Türkçe adıyla Milyoner izle filmi 2008 yılında Danny Boyle yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaryosu Simon Beaufoy’a ait olan Milyoner full izle filmi 8 Oscar ödülü, 105 adaylık ve 139 farklı ödül kazanarak çok büyük bir başarı elde etmiştir. Dram ve Romantik filmler türündeki Slumdog Millionaire filmi Hintli bir gencin Kim Milyoner Olmak İster isimli yarışmasında hikayesini anlatan İngiltere ve Abd ortak yapımıdır. Milyoner izle filminin oyuncu kadrosunda ise Dev Patel, Freida Punto, Saurabh Shukla, Anil Kapoor isimleri yer almaktadır.

Ölmeden önce kesinlikle izlemeniz gereken filmler arasında yer alan Milyoner Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise şöyle, Mumbai’de bir gecekondu mahallesinde yaşayan fakir bir genç olan Jamal Malik isimli genç bir yarışmada son sorudan önce hile yaptığı gerekçesi ile tutuklanmıştır. Tutuklandığı sırada işkence görürken geçmişe ve yarışmaya dair filmde geri dönüşler olur ve Jamal’ın hikayesi başlar. Henüz çocukken ailesini kaybeden Jamal isyandan kaçtığında başka bir fakir kız olan Latika ile tanışır ve kardeşi Salim ile birlikte üçlü birbirlerine üç silahşörlerden Athos, Porthos lakabını takarken üçüncü silahşörün adını bilmemektedirler. Ancak üçlünün yolu bir süre sonra çete lideri Maman ile kesişir ve bir süre sonra Maman’dan kaçmayı başarsalar da Latika geride kalır ve Maman onu yakalar.

Slumdog Millionaire altyazılı izle filminde daha sonra aradan geçen birkaç yılın ardından Jamal, Latika’yı bulmak için Mumbai’ye döner ve onun hala Maman’ın çetesi ile çalıştığını öğrenir. Bir süre sonra kardeşler Latika’yı kurtarmayı başarır ve Maman’ı öldürürler. Abisi Salim daha sonra Maman’ın düşmanlarından olan Javed ile çalışmaya başlar ve Jamal’dan Latika ile yalnız kalmak ve onunla birlikte olmak için gitmesini ister. Jamal buna karşı çıkınca Salim ona silah çeker ve Latika’nın araya girmesi ile Jamal gider. Aradan yıllar geçer ve Jamal çağrı merkezinde çalışırken abisi ve Latika’yı arar ve hala Javed ile çalıştıklarını ve öğrenir. Tekrar bir araya gelen üçlü Latika’nın Jamal’a kendisini unutmasını söylemesi ile ayrılırlar ancak Jamal ona hala onu sevdiğini ve bekleyeceğini söyler.

Jamal, Latika ile bağlantısını kaybettikten sonra onu bulmak için yarışmaya katıldığı gerçeğini ortaya çıkarır. Çünkü onun bu yarışmayı izleyeceğinden emindir. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılıp ard arda soruları başarılı bir şekilde geçmeyi başardıktan sonra Jamal Hindistan’da ünlenir ve herkesi şaşırtır. Ancak bölüm bittiğinde Jamal hile yaptığı öne sürülerek tutuklanır ve karakolda soruları nasıl bildiği konusunda sorgulanırken işkence görür. Slumdog Millionaire (Milyoner) izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın