Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
3,827 İzlenme
Snake Eyes: GI Joe Origins
5.4 IMDB Puanı

Snake Eyes: GI Joe Origins

(Snake Eyes)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Paramount Pictures
  • Film Süresi 2sa 1dk
Senaryo Evan Spiliotopoulos, Joe Shrapnel, Anna Waterhouse
2021 yılında vizyona giren ABD yapımı süper kahraman temalı Snake Eyes: GI Joe Origins izle filmi ya da bilinen adıyla Snake Eyes izle Robert Schwentke yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Aksiyon ve fantastik filmler türünde olan bu yapımın senaryosu ise Evan Spiliotopoulos, Joe Shrapnel ve Anna Waterhouse ortaklaşa yazılmıştır.GI Joe film serisinden üretilen Snake Eyes full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Henry Golding, Andrew Koji, Úrsula Corbero, Samara Weaving, Haruka Abe, Takehiro Hira, Iko Uwais gibi oyuncular yer almaktadır.

Snake Eyes Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, 20 yıl önce gözleri önünde babası öldürülen ve kendisine Snake Eyes (Yılan Gözler) lakabını takan genç bir çocuk, intikam ateşiyle yanıp tutuştuğu yıllar boyunca kendisini dövüş sanatlarını konusunda ölümcül bir makine haline getirmiştir. Lakabını ise babasını öldüren adamla o gün olan bir anısından esinlenerek almıştır. Bir mafya lideri ise Snake Eyes’ı yeraltı dövüşlerinin yapıldığı bir yer keşfeder ve kendisi için çalışması halinde babasının katilini bulmasında yardımcı olacağını söyler. Daha sonra Kenta isimli bu mafya lideri, Snake Eyes’ın sadakatini ispatlaması için örgütünde bulunan bir haini öldürmesini ister ancak Snake Eyes bu teklifi reddeder ve sonradan Kenta’nın kuzeni olduğunu öğrendiği Tommy isimli hainin kaçmasına yardım eder.

Daha sonra Tommy, hayatını kurtardığı için Snake Eyes’a teşekkür eder ve kuzeni Kenta ile birlikte kötülükle savaşmaya yemin etmiş bir ninja klanına liderlik edeceklerini ancak Kenta’nın çıkarları için klanı kullanması nedeniyle aralarında anlaşmazlık çıktığını ve kendisini öldürmek istediğini söyler. Tommy ve Snake Eyes birlikte Japonya’ya giderek Snake Eyes’ı üye olarak kabul etmelerini ister. Klanın lideri ise Tommy’nin babannesidir ve Snake’i klana uygun olup olmadığı konusunda birkaç teste sokarlar. Snake Eyes ilk başlarda klanın güvenliğinden sorumlu Akiko ile anlaşamasa da babasının cinayetini çözünce birbirlerinden hoşlanırlar. Ancak bir süre sonra Snake Eyes klana ihanet etmek üzeredir ve Kenta tarafından klanın en kutsal ve sihirli hazinesi Jewel of the Sun’ı çalması için görevlendirilmiştir.

Snake Eyes Türkçe Dublaj izle filminde Tommy ve klana ihanet etmenin verdiği vicdan azabı ve babasının intikamını alma arzusu arasında ikileme düşen Snake, klanın kalan ikinci testini de başarıyla geçerken üçüncü testte ise beklenmedik şekilde dev yılanlar tarafından ruhunun saf olup olmadığını anlaması ile ölümle burun buruna gelir. Üçüncü testte ölümden Akiko tarafından kurtulur ancak klan üyeleri ile yüz yüze gelir ve dürüst olmadığını kabul eder ancak Kenta ile işbirliği yaptığını saklamayı başarır.

Klandan uzaklaştırıldıktan sonra gizlice geri dönmeyi başaran Snake mücevherin yerini bulur ve onu Kenta’ya götürür. Kenta ise elması Kobra isimli bir örgüte teslim eder. Örgüt ise karşılığında klanı ele geçirmesi için Kenta’ya çok sayıda silah temin eder. Snake Eyes izle filminde sonrada yaşanan nefes kesen aksiyon dolu mücadeleyi sitemizden Türkçe dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitesinde en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden donmadan tek part halinde izleyen herkese iyi seyirler dileriz.