Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

2,194 İzlenme
Snowpiercer (Kar Küreyici)
7.1 IMDB Puanı

Snowpiercer (Kar Küreyici)

(Kar Küreyici)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Moho Film
  • Film Süresi 2sa 6dk
Yönetmen
Senaryo Bong Joon Ho, Kelly Masterson, Jacques Lob
2013 yılında Bong Joon-ho yönetmenliğinde vizyona giren Snowpiercer izle filmi ya da Türkçe adıyla Kar Küreyici izle filmi 18 ödül ve 86 adaylık ile önemli bir başarı yakalamıştır. Senaryosu Bong Joon Ho, Kelly Masterson, Jacques Lob isimlerine aittir. Kar Küreyici full izle filmi Güney Kore ve Çekya ortak yapımı bilim kurgu, aksiyon ve dram filmleri türündeki filmin oyuncu kadrosunda ise Chris Evans, Song Kang-ho, Tilda Swinton, Jamie Bell, Octavia Spencer, Go Ah-sung, John Hurt, Ed Harris isimleri bulunmaktadır.

İklim değişikliği ve bilim kurgu filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken distopik filmler arasında yer alan Kar Küreyici Türkçe Dublaj izle filminin konusuna ise şöyle, insanlık küresel ısınma ile mücadele edebilmek için bazı bilimsel çalışmalar yapmaktadır. Ancak bu çalışmalar bir felaketle sonuçlanır ve dünya buzul çağına girer ve insanlık yok olmanın eşiğindedir. Bu sırada Wilford isimli bir iş adamı, mühendislerine bu duruma ayak uydurabilecek bir tren geliştirmelerini ister ve bu trene özellikle zenginler ve hayatlarını sürdürebilmeleri sağlayabilecek donanımda insanlar seçilerek alınır. 1001 vagondan oluşan trenin ise en seçkin insanları ilk vagonlardan başlayarak kademe kademe son vagondaki yoksul insanlar izlemektedir.

Snowpiercer izle treninde kuyruk adını verdikleri son vagonun yoksul ve trene kaçak binen yolcuları diğerlerine göre zorlu şartlarda tutsak olarak yolculuk yapmaktadırlar. Kuyrukta geçirdikleri zor günlerden sonra bir isyana öncülük eden Curtis ise gardiyanların silahlarındaki mermilerin olmadığını fark eder ve harekete geçerler. Namgoong kuyrukçuların isyanına yardım ederken trenin bir tünele girmesi ile ortalık karanlığa bürünür ve gece görüşü desteği olan gardiyanlar isyancıları öldürmeye başlar. Kuyrukçular ise muhafızlara meşalelerle karşılık verir. Kısa süreli bir mücadeleden sonra Curtis, Mason’u yakalayarak gardiyanlardan teslim olmalarını ister.

Bir süre sonra Curtis ve ekibi bazı eğlence vagonlarını geride bırakarak öndeki vagonlara doğru ilerlemeye devam eder. Kuyruk vagonunda ise yakalanan gardiyanlar kaçmayı başarmıştır ve kuyrukçuların akıl hocası Gilliam’ı infaz ederek karşı koymaya başlarlar. Gilliam’ın ölümünü öğrenen Curtis karşılığında Mason’u öldürür. Yollarına devam eden ekip bir vagonda bağımlılık yapan ve aynı zamanda patlayıcı olarak da kullanılabilen bir ilacın olduğu vagonda plan yaparlar. Daha sonra Curtis Wilford ile karşılaşır. Bilim kurgu filmleri izle severlerin ya da dünyanın sonu temalı filmler severlere kesinlikle izlemelerini tavsiye ettiğimiz Kar Küreyici izle ya da Snowpiercer izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izle
sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.