Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
2,890 İzlenme
Son Cadı Avcısı
6.0 IMDB Puanı

Son Cadı Avcısı

(The Last Witch Hunter)
Yönetmen
Senaryo Cory Goodman, Matt Sazama, Burk Sharpless
2015 yılında vizyona giren The Last Witch Hunter izle ya da Türkçe adıyla Son Cadı Avcısı izle filmi, yönetmenliğini Breck Eisner’in yaptığı ABD yapımı bir filmdir. Senaryosu Cory Goodman, Matt Sazama, Burk Sharpless isimleri tarafından kaleme alınan Son Cadı Avcısı full izle filmi fantastik ve macera filmleri türünde yer alan bir aksiyon fimidir. The Last Witch Hunter izle filminin oyuncu kadrosunda ise Vin Diesel, Rose Leslie, Elijah Wood, Rena Owen gibi oyuncular yer almaktadır.

Son Cadı Avcısı Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, yüz yıllar önce Kraliçe Cadı, insanlığı yok etmek için Kara Veba salgınını başlatmıştır. Ailesi veba yüzünden ölen Kaulder ve beraberindeki şövalyeler cadının inine saldırır ve cadıyı yenmeyi başarırlar. Ancak cadı ölmeden önce Kaulder’i lanetler ve onu ölümsüzlükle lanetler. Film günümüze döndüğünde ise Kaulder, genç bir cadı Bronwyn'in bir uçağı düşürmesine engel olur. Ayrıca Kaulder, insanlarla cadılar arasındaki ateşkesi koruyan Balta ve Haç Düzeni örgütü için çalışmaktadır.

Cadıları yok etmek için ona yardım eden 36. Dolan isimli rahip, Kaulder'e emekli olduğunu ve yerine yeni bir Dolan seçtiğini söyler. Kaulder ve 37. Dolan, 36. Dolan’ın bir cadı tarafından öldürüldüğü fark eder ve cadının izini sürerler. Ancak takip sırasında sadece Kraliçe Cadı’nın kullandığı kara büyüye ait izler bulur. Daha sonra 36. Dolan’ın geride bıraktığı ipuçlarını kullanarak bir cadı barına gider ve buradan bir büyü satın alır. Bu büyü ile hafızasını yeniden canlandırır ancak 36. Dolan'ı lanetleyen cadı ona saldırır. Fantastik filmler severlerin izlemesini tavsite ettiğimiz filmlerden biri olan The Last Witch Hunter izle ya da Son Cadı Avcısı izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.