Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
36,201 İzlenme
Son Düello
7.7 IMDB Puanı

Son Düello

(The Last Duel)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi 20th Century Studios
  • Film Süresi 2sa 32dk
Yönetmen
Senaryo Ben Affleck, Bryan Bagby, Matt Damon
2021 yılında vizyona giren ve başrollerinde Ben Affleck, Matt Damon, Adam Driver, Nicole Holofcener, Jodie Comer gibi oyuncuların yer aldığı The Last Duel izle ya da türkçe adıyla Son Düello izle filmi Ridley Scott yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Film kendisi ile aynı adı taşıyan The Last Duel isimli 2004 yılında yazılan bir romandan esinlenerek beyaz perdeye aktarılmıştır. Son Düello türkçe dublaj izle filminin konusuna gelirsek, 14. yüzyılda Marguerite isimli kadın şövalye olan kocası Jean de Carrouges’e en yakın arkadaşı Jacques tarafından tecavüze uğradığını söyler. Carrouges ise yasal olarak hakkı olan Son Düello ile Jacques’e meydan okur.

Son Düello izle filminde Carrouges, oldukça yetenekli bir generalin yaveridir. Kont Pierre ise kuzeni Kral Charles tarafından Carrouges'un derebeyi ilan edilir ve sonrasında Carrouges ve Le Gris ona karşı bağlılıkları için yemin ederler. Le Gris bir sonra Carrouges'a gider ve Alençon'un savaş vergilerini ödemelerini emrettiğini söyler. Carrouges ise parası olmadığını söyleyerek kendisine karşı anlayışlı olmasını ister. Carrouges daha sonra Marguerite ile evlenir ve babasından sahip oldukları mülklerinde dahil olduğu büyük bir hediye alır. Ancak istediği arazilerden biri d'Alençon tarafından işgal edilerek Le Gris'e verildiğini öğrenir. Bunun üzerine Carrouges, arazinin geri alabilmek için dava açınca Kral davayı reddeder.

Daha sonra Kral, Le Gris'i Carrouges'un ailesine ait olan ve yüzyıllardır onlara ait bir kalenin kontrolüne verir. Carrouges bu olaylara oldukça sinirlenir ve Le Gris'in d'Alençon'u kendisine karşı doldurduğunu düşünmeye başlar ve sonrasında yaşanan bazı olaylardan sonra da şövalye ünvanı kazanır. Bu ünvandan sonra eve döner ve evde ise Le Gris'in Marguerite’ye tecavüz ettiğini öğrenir. İntikam almak isteyen Carrouges, d'Alençon'un Le Gris'i koruduğunu bilerek, onu bir düelloya davet eder. Le Gris ise d'Alençon'un güvenini kazanır ve onun yanında yükselince bu durumu Carrouges'a yardım etmek için kullanır. Ancak d'Alençon, Le Gris'e yaptığı jestleri Carrouges kıskanır ve Le Gris ile dalga geçmeye başlar.

Marguerite'i ilk kez gören Le Gris, ondan etkilenmeye başlar ve bir süre sonra, okuma yazma bilmeyen ve onu yalnızca ailesinin mirası için kullanan kocasını sevmediğini anlar. Marguerite ise Le Gris'ten etkilenmesine rağmen ona karşılık vermez ancak kendine hakim olamayan Le Gris, ona tecavüz eder. Son yılların en çok beklenen filmlerinden biri olan The Last Duel ya da Son Düello izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitesinde donmadan yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden bedava ve tek part halinde izleyen herkese şimdiden iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

15 yorum