Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
3,311 İzlenme
Son
5.7 IMDB Puanı

Son

(Oğul)
Yönetmen
Senaryo Ivan Kavanagh
Senaristliğini ve yönetmenliğini Ivan Kavanagh’ın yaptığı 2021 yapımı Son izle yada Türkçe adıyla Oğul izle filmi, ABD ve İrlanda ortak yapımı bir korku ve gerilim filmleri türünde yer alan bir filmidir. Son izle filminin oyuncu kadrosunda ise Emile Hirsch, Andi Matichak, Luke David Blumm isimleri yer almaktadır.

Korku filmleri severlere tavsiye edebileceğimiz türde bir film olan Son (Oğul) Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, geçmişinde korkunç bir şey yüzünden travma geçirmiş genç bir kadın olan Laura'ya birilerinden kaçmaktadır. Herkese karşı temkinli olan Laura, panik içinde arabayı sürer ve hastaneye doğuma gider. Ancak her ne kadar tüm hamileliği boyunca bebeği istemediğini söylese de onu doğurur. İlk baştaki olumsuz tepkisine rağmen, bebek doğduğunda, çoğu anne gibi, onu beslemek için derin bir ihtiyaç duyar. Küçük kasabasında yaptığı tam olarak budur. Laura, kendisi ve David'in sonsuza dek sessizce ve mutlu bir şekilde sevecekleri mükemmel saklanma yerini bulmuş olabileceğini düşünür.

Ancak kaçtığı tarikat bir gece David'in odasında ortaya çıkar, ancak ona zarar vermeden giderler. Kısa bir süre sonra David hastalanır ve doktorlar hastalığın ne olduğunu bir türlü bulamazlar. Paranoyak olan Laura, David'i komşusunun evine götürür. Yemekten sonra annesine çok daha iyi hissettiğini söyler. David hastalanmadan önce, sempatik bir polis memuru olan Paul ile tanışmıştır ve Paul onu uzun zamandır takip ettiğini ve kaçtığı tarikatın bir üyesi olduğunu söyler. David'in bir sonraki hizmetkarı olarak yerini alır.

Oğlunu kurtarmak için annelik içgüdülerini takip eden Laura, onu hayatta tutmak için ağza alınmayacak işler yapar ama savaşı kaybeder. Ancak bir süre sonra oğlunu kurtarmak için ne kadar ileri gitmek istediğine karar vermesi gerekir. 2021 yapımı korku filmi Son (Oğul) izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle izleyen herkese iyi korku filmleri dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum