Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
6,882 İzlenme
Space Jam 2
4.4 IMDB Puanı

Space Jam 2

(Space Jam: A New Legacy)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Warner Bros.
  • Film Süresi 1sa 55dk
Senaryo Leo Benvenuti, Alfredo Botello, Andrew Dodge
Space Jam: A New Legacy türkçe adıyla Space Jam 2 Yeni Efsane izle filmi 2021 yılında Malcolm D. Lee yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaryosu Juel Taylor, Tony Rettenmaier, Keenan Coogler, Terence Nance , Jesse Gordon ve Celeste Ballard isimlerine ait olan canlı animasyon filmleri kategorisinde olan Space Jam 2 filmi 1996 yılında vizyona giren Space Jam izle filminden bağımsız ancak serinin ikinci filmidir. Filmin oyuncu kadrosunda ise LeBron James, Don Cheadle, Khris Davis, Sonequa Martin-Green, Cedric Joe yer alırken Jeff Bergman , Eric Bauza ve Zendaya gibi isimler ise filmdeki animasyon karakterlerinin seslendirmelerini yapmışlardır.

Space Jam 2 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, 98 yılında LeBron James henüz daha küçükken annesini onu bir basketbol turnuvasına götürür. LeBron'un koçu onu yeteneklerini daha fazla odaklanıp konsantre olana kadar Game Boy verir. Konu günümüzde LeBron, çocukları Darius ve Dominic'in basketbol kariyerine devam etmelerini istiyor. LeBron'un Darius ile ileriye dönük planları olsa da, Dominic bir video oyunu geliştiricisi olmayı hedefliyor. LeBron, Malik ve oğlu daha sonra bir film anlaşmasını görüşmek üzere Warner Bros. Stüdyolarına davet edilir ve burada Dom, stüdyonun Warner 3000 yazılımı Rhythm ile ilgilenirken, LeBron Dom'un bu düşüncesine karşı çıkar.

İkilinin karşıt görüşleri bir tartışmaya yol açar. Al-G ise onları sunucu odasına çekip oraya hapseder. Dom'u esir alan Al-G, LeBron'dan onu serbest bırakması için kendisine karşı bir basketbol takımı kurmasını ister. LeBron, Bugs Bunny ile karşılaşır ve ondan bazı bilgiler alır ve birlikte diğer Looney Tunes'ları bulup bir takım kurmak için yola koyulurlar. Al-G ise Lebron'u yenebilmek için Dom'u planladığı oyununu geliştirmek yardım etmeye ikna eder. Lebron takımını kurduktan sonra Tune Squad'a basketbolun temellerini öğretmekle uğraşır ve sonunda Dom tarafından yönetilen Goon Squad ile karşılaşırlar. Al-G oyunu canlı yayınlar ve LeBron'un ailesi de dahil olmak üzere birkaç izleyiciyi sanal gerçekliğe dahil eder.

Goon Squad maçın ilk periyotlarını çok kolay önde bitirirler. Daha sonra LeBron, Bugs'ın ikinci yarıda çizgi film fiziğini kullanarak bir strateji geliştirmesine izin verir. Mola aldıklarında ise Lebron, oğlu Dom'dan özür diler ve Dom Tune Squad'a geçer. Al-G, Goon Squad'ın kontrolünü alır ve takımı daha da güçlendirir. Space Jam 2 Yeni Efsane izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, donmadan, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde 4K Full HD ve 1080p kalitede izleyen herkese iyi filmler dileriz.
Serinin diğer filmleri 1