Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
1,748 İzlenme
Spirit Özgür Ruh
5.4 IMDB Puanı

Spirit Özgür Ruh

(Spirit Untamed)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi DreamWorks Animation, Universal Pictures
  • Film Süresi 1sa 28dk
Senaryo Aury Wallington, Kristin Hahn, Katherine Nolfi
2021 yılında vizyona gire Spirit Untamed izle ya da Türkçe adıyla Spirit Özgür Ruh izle filmi, Elaine Bogan yönetmenliğinde gösterime girmiştir. ABD yapımı macera filmleri türünde yer alan bir animasyon filmi olan Spirit full izle filminin senaryosu ise Aury Wallington ve Kristin Hahn tarafından kaleme alınmıştır. Netflix’te yayınlanan Spirit serisinin yeniden başlatma filmi olan Spirit Özgür Ruh izle filminin karakter seslendirmelerini ise Isabela Merced, Merai Martin, Mckenna Grace, Walton Goggins, Andre Braugher, Julianne Moore, Jake Gyllenhaal isimleri tarafından yapılmıştır.

Spirit Özgür Ruh Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, genç bir kız olan Lucky Prescott, yazları babası Jim ile geçirmek için batıdaki kırsal bir kasaba olan Miradero'ya gelir. Jim, merhum karısı Milagro Navarro'yu üzmüştür ve tek kızına bakamamıştır. Lucky'yi babası James ve kız kardeşi Cora ile birlikte yaşaması için uzaklara göndermiştir. Lucky eve döndüğünde, annesi Milagro'nun ata binen bir dublör olduğunu öğrenir ve bir dublörü canlandırırken ölmüştür.

Korkusuz bir kız olan Lucky, Spirit 2021 izle filminde maceracı ruhunu kısıtlayan davranışlardan hoşlanmaz. Özgür batı kasabasının havası, onun cesur kişiliğiyle oldukça uygundur. Miradero'da bir Kiger ile karşılaşır ondan çok etkilenir ve bu ata Ruh adını verir. Daha sonra bir gün ata binmek amacıyla aralarında bir arkadaşlık bağı olur. Ancak Jim, Lucky'nin herhangi bir atın yakınında olmasından hoşlanmaz. Çünkü karısının da at üzerindeyken ölmesi onun canını sıkmaktadır. Sonrasında kızıyla bir tartışmadan sonra araları açılır. Lucky, Spirit ile vakit geçirmek için evden kaçar. Ama Luck onu dağlardaki tehlikelerin farkında değildir.

Bir grup suçlu, Hendricks Five, Spirit'i ve beraberindeki atları kaçırır ve atları daha sonra açık artırmada satmak ister. Haydutlar atları bir trene bindirerek yola çıkarlar ve sadece Ruh dışarıda kalır. Lucky, Spirit'in arkadaşlarını kurtarmak için ona yardım etmeye karar verir ve iki arkadaşından yardım ister. Abigail, Pru Granger ve Lucky atları kurtarmak için bir yolculuğa çıkarak tehlikeli bir kestirme yoldan treni geçmeyi planlarlar. Üçlü, trenden önce su deposuna ulaşırlar ancak atları burada kurtaramazlar. Ayrıca hırsızlar Spirit’i de kaçırmayı başarır.

Abigail, Pru ve Lucky sonunda istasyona ulaşırlar ve Lucky atları kurtarmayı başarır. Diğerleri ise suçlularla savaşmaya devam eder. Sonrasında ise Lucky ve Spirit yollarını ayırır ve herkes ailesine geri döner. Spirit Özgür Ruh izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden keyifle izleyebilirsiniz.