Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, 1080p Fragman
10,228 Görüntülenme
Star Wars Bölüm 2
6.5 IMDB Puanı

Star Wars Bölüm 2

(Star Wars: Episode II - Attack of the Clones)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi LucasFilm
  • Film Süresi 2sa 22dk
Star Wars Bölüm 2 izle Klonların Saldırısı 2002 yılında George Lucas yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Yıldız Savaşları Bölüm 2 izle filminin senaryosu ise filmin aynı zamanda yönetmeni ve yapımcısı olan George Lucas ve Jonathan Hales isimlerine aittir. Uzay temalı filmler severlerin kesinlikle izlemesi gereken seri filmlerin en başında yer alan Star Wars Bölüm 2 filmi yapım olarak serinin beşinci filmi olurken kronolojik sıralamada ise ikinci film olma özelliğini taşımaktadır. Yıldız Savaşları Bölüm 2 oyuncu kadrosunda ise Ewan McGregor, Natalie Portman, Hayden Christensen, Ian McDiarmid, Samuel L. Jackson, Christopher Lee, Anthony Daniels, Kenny Baker, Frank Oz isimleri yer almaktadır.

Gelmiş geçmiş en iyi bilim kurgu filmleri arasında yer alan Star Wars Bölüm 2 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, ilk filmde gerçekleşen savaşın ardından Naboo şehri yeniden tehdit altındadır. Padme ise Jedi şövalyeleri ile birlikte savaşabilecek ve onlara yardım edebilecek bir ordu kurma önerisi ile senatoya gelir ancak ona karşı bir suikastten son anda Anakin Skywalker onu kurtarır ve aralarında bir yakınlaşma olur. Obi Wan ise bir gezegende savaş hazırlığı yapan yeni bir ordu kurulduğunu keşfeder ve aradığı ödül avcısı Jango Fett’i bulur ve onunla kapışırlar.

Bu sırada Anakin, Padme ile birlikte annesinin yaşadığı gezegen Tatooine’e giderler. Ancak annesi kaçırılmıştır ve onu bulduğunda bitkin bir şekilde kollarında ölür. Obi Wan droid ordusunun peşine düşer ve işin başında ayrılıkçı jedi Kont Dooku olduğunu öğrenir. Ancak konseye bilgi vermek için giderken droidler onu konseye ulaşamadan yakalar. Dooku ile görüşmesinde ona Darth Sidious’un senatonun büyük çoğunluğunu kontrol ettiğini söyler ve kendisi ile birlikte ona karşı savaşmayı teklif etse de Obi Wan bu teklifi geri çevirir. Bu sırada Anakin Skywalker ve Padme, Obi Wan’ı kurtarmak için yola çıkarlar ve yakalanırlar.

Dooku kontrolünde idama mahkum edilen üçlüyü Yoda ve beraberindeki askerleri kurtarır sonrasında devam eden mücadeleden sonra Obi Wan ve Anakin, Dooku’yu yenerler. Daha sonra Anakin ve Padme, Naboo’da evlenirler. Yıldız Savaşları Bölüm 2 izle ya da Star Wars Bölüm 2 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitesinde donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde keyifle izleyen herkese iyi Star Wars filmleri dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın