Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
563 İzlenme
Still Here
5.6 IMDB Puanı

Still Here

(Kayıp Kız)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Atelier 44
  • Film Süresi 1sa 39dk
Yönetmen
Senaryo Vlad Feier, Peter Gutter
Still Here izle ya da Türkçe adıyla Kayıp Kız izle filmi, 2020 yılında Vlad Feier yönetmenliğinde vizyona giren ABD yapımı bir filmdir. Senaryosu Vlad Feier ve Peter Gutter ikilisinin ortaklaşa kaleme aldığı Still Here hd izle filmi, suç ve dram filmleri türünde yer alan bir gerilim filmidir. Kayıp bir Afrikalı-Amerikalı genç kızın hikayesini alan New Yorklu bir gazeteci, kariyerini riske atıyor ve onu bulmaya çalışırken meseleyi kendi eline alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Johnny Whitworth, Maurice McRae, Afton Williamson, Jeremy Holm, Zazie Beetz, Larry Pine gibi oyuncular rol almaktadır.

Gerçek bir hikayeden esinlenerek beyaz perdeye aktarılan Still Here (Kayıp Kız) Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, The Chronicle gazetesinden New York'lu genç bir gazeteci olan Christian Baker, Brooklyn'den 12 yaşındaki Afrikalı-Amerikalı bir kız olan Monique Watson'ın ortadan kaybolmasıyla ilgili sosyal bir hikayeye atanır. Ödevi geride bırakmaya çalışırken, hikayeyi hızlı ve zayıf bir şekilde araştırır ve ilk ipucu ile devam eder. Bu, bir dizi acıyı azaltır. Suçluluk duygusuyla Christian sonunda işini düzgün yapmaya karar verir ve ailenin kızı bulmasına yardım etmek için zamana karşı bir yarış içindedir.

12 yaşındaki Monique Watson evden kaybolduğunda, medya ve polis davayı çözmek için çok az çaba gösterdiği için babası Michael Watson pes etmeyi reddeder. Görev, ilk başta ilk ipucuyla giden ve tüm davayı alt üst eden gazeteci Christian Baker'ın eline geçiyor. Christian, toplumdan, polisten ve kendi yayınından gelen direnişle karşı karşıya kalırken, kendini kurtarmaya ve babaya kızını aramasında yardım etmeye karar verir. Sıkılmadan izleyebileceğiniz türde bir film olan 2020 yapımı Kayıp Kız izle ya da Still Here izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın