Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
4,284 İzlenme
Sucker Punch
6.0 IMDB Puanı

Sucker Punch

  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Warner Bros.
  • Film Süresi 1sa 50dk
Yönetmen
Senaryo Zack Snyder, Steve Shibuya
2011 yılında vizyona giren Sucker Punch izle filmi, yönetmenliğini Zack Snyder’in yaptığı ABD yapımı bir filmdir. Senaryosu Snyder ve Steve Shibuya isimleri tarafından ortaklaşa kaleme alınan Sucker Punch full izle filmi bir akıl hastanesinden kaçmaya çalışan genç bir kızın fantastik dünyasını anlatmaktadır. ABD fantastik ve aksiyon filmleri türünde yer alan Sucker Punch izle filminin oyuncu kadrosunda ise Emily Browning, Abbie Cornish, Jena Malone, Vanessa Hudgens, Jamie Chung, Carla Gugino, Oscar Isaac gibi oyuncular yer almaktadır.

Fantastik filmler severlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz yapımlardan biri olan Sucker Punch Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, 60'lı yıllarda genç bir kız, annesini öldüren ve kız kardeşi ile birlikte kendisine cinsel istismarda bulunan üvey babasını vurmak ister, ancak silahı ateşlediği sırada yanlışlıkla kardeşini öldürür. Bunun üzerine üvey babası onu zihinsel engelli diye bir akıl hastanesine götürür. Daha sonra hastanenin psikiyatristi Vera Gorski'nin imzasını taklit etmesi için memur Blue Jones'a rüşvet verir ve Babydoll'u operasyon yaptırır. Babydoll hastaneye kabul edilirken, kaçmak için ihtiyaç duyacağı dört şeyi not eder.

Sucker Punch izle filminde daha sonra Babydoll, bir suçlu olarak hayal ettiği Blue'nun sahibi olduğu bir geneleve yeni geldiğini ve diğer hastaları da kendisi gibi seks kölesi olarak kendi fantastik dünyasına dalar. Daha sonra bu fantastik dünyasında dört dansçı ile arkadaş olur ve birlikte bir kaçış planı yaparlar. Amber, Blondie, Rocket ve Sweet Pea isimli bu dört güzel kızın dans eğitmeni ise Dr. Gorski’dir. Daha sonra Blue, Babydoll'a bekaretini, High Roller isimli müşteriye satacağını söyler. Bu sırada farklı bir hayal dünyasına dalar ve burada erotik bir dans gösterisi yaparak izleyen arkadaşlarını ve tüm personeli etkiler.

Sonunda Babydoll, dört arkadaşını birlikte kaçmak için ikna eder ancak gerekli malzemeleri toplarken bazı sorunlar olur ve kızların bir kısmı ölür. Babydoll kaçışı sadece bir kişinin yapacağını belirterek Sweet Pea’ye gitmesi için yardım eder ve hastaneye geri döner. Fantastik filmler severlerin beğeneceği bir yapım olan Sucker Punch izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.