Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
1,967 İzlenme
Tanrı’nın Eli
7.8 IMDB Puanı

Tanrı’nın Eli

(The Hand of God)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 2sa 10dk
2021 yapımı Netflix filmleri arasında yer alan The Hand of God izle (È stata la mano di Dio) ya da Türkçe adıyla Tanrı’nın Eli izle filmi, senaryosu Paolo Sorrentino tarafından kaleme alınan ve yönetmenliği de Sorrentino tarafından yapılan İtalya yapımı bir filmdir. Dram filmleri türünde yer alan Tanrının Eli izle filminin oyuncu kadrosunda ise Filippo Scotti, Toni Servillo, Teresa Saponangelo, Marlon Joubert, Luisa Ranieri, Renato Carpentieri, Massimiliano Gallo, Betti Pedrazzi, Biagio Manna, Ciro Capano gibi oyuncular yer almaktadır.

Tanrının Eli Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, 1980 yılında henüz 17 yaşında olan Fabietto Schisa, babası Saverio Schisa ve annesi Maria Schisa ile birlikte Napoli'de yaşamaktadırlar. Sosyal çevresi zayıf ve utangaç olan Fabietto’nun çok fazla arkadaşı ve sevgilisi de yoktur. Fabietto’nun hayali ise felsefe okumaktır. Genellikle vaktini müzik dinleyerek ve efsanevi futbolcu Diego Maradona’nın, yaşadığı şehir Napoli’nin futbol takımı olan Napoli için oynamasını keyifle izlemektedir. Ağabeyi Marchino bir gün onu oyunculuk seçmelerine götürür.

Ancak işler bir anda beklenmedik bir şekilde ters gider ve ailenin hayatı bir anda altüst olur. Tanrının Eli izle filmi, trajik bir aile ve genç bir çocuğun acımasız bir şekilde yeni yıla girdiği, ayrıca Maradona’nın farkında olmadan Fabietto’nun hayatına olumlu yönde etki ettiği gerçek bir hikayeye dayanmaktadır. 2021 yılının en iyi Netflix filmleri arasında yer alan The Hand of God izle ya da Tanrı’nın Eli izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden, donmadan, tek part halinde izleyen herkese iyi Netflix filmleri dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın