Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
2,103 Görüntülenme
Taşıyıcı 1
6.8 IMDB Puanı

Taşıyıcı 1

(The Trasporter)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi EuropaCorp, TF1 Films Production
  • Film Süresi 1sa 32dk
Senaryo Luc Besson, Robert Mark Kamen
2002 yılında vizyona giren The Transporter izle ya da Türkçe adıyla Taşıyıcı izle filmi, Corey Yuen ve Louis Leterrier isimleri tarafından yönetmenliği yapılan ABD ve Fransa ortak yapımı bir filmdir. Senaryosu Luc Besson ve Robert Mark Kamen ikilisi tarafından kaleme alınan Taşıyıcı 1 izle filmi aksiyon ve gerilim filmleri türünde yer almaktadır. Taşıyıcı full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Jason Statham, Shu Qi, Matt Schulze, François Berleand, Ric Young gibi oyuncular yer almaktadır.

Transporter ya da Taşıyıcı filmleri serisinin ilk filmi olan Taşıyıcı 1 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Frank Martin isimli eski bir özel harekat askeri şimdilerde Fransa'da Taşıyıcı olarak iş yapan çok yetenekli bir sürücü ve paralı askerdir. Frank’in taşıyıcı olarak görev yaparken ise kesinlikle uyulması gereken üç katı kuralı vardır. Bu kurallar ise anlaşmayı asla değiştirme, isim kullanma ve paketi asla açma şeklindedir. Frank, üç banka soyguncusunu taşımak için kiralanan bir BMW marka otomobil ile işe başlar, ancak soygundan sonra arabaya dördüncü bir kişi binince işler değişir ve ekstra ağırlığın planlanı etkileyeceğini söyleyerek bir adamın öldürülerek arabadan atılmasına neden olur.

Taşıyıcı 1 altyazılı izle filminde Frank'in villasında, Polis Müfettişi Tarconi, Frank'e son olayla ilgili siyah BMW hakkında sorular sorar. Frank bir süre sonra 50 kilogramlık bir paket teslim etmesi için işe alınır ve paket arabanın bagajına yüklenir. Yolculuk sırasında arabanın lastiği patlar ve Frank lastiği değiştirirken paketin hareket ettiğini anlar. Paketi açarak kendi kuralını çiğner ve içeride bir kızın olduğunu fark eder ve ona içerecek bir şey verdikten sonra tekrar bagaja yerleştirir ve işi tamamlayarak paketi bırakması gereken yere teslim eder.

Daha sonra paketi teslim ettiği adamlar ona başka bir iş daha verir ve küçük bir çantayı taşımasını isterler. Ancak kahve almak için bir yerde durduğu sırada evrak çantasında ki bomba patlar. Frank daha sonra intikam almak için villaya döner ve burada adamları öldürür. Daha sonra kaçmak için garajdaki arabalardan birini alır ancak arka koltukta bağlı ve ağzı kapatılmış olan kızla karşılaşır. Jason Statham filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmlerden biri olan Taşıyıcı filmleri serisinin ilk filmi olan The Transporter izle ya da Taşıyıcı 1 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.
Serinin diğer filmleri 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın