Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
3,498 İzlenme
Taşıyıcı 2
6.3 IMDB Puanı

Taşıyıcı 2

(Transporter 2)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi EuropaCorp, TF1 Films Production
  • Film Süresi 1sa 27dk
2005 yılında vizyona giren Transporter 2 izle ya da Türkçe adıyla Taşıyıcı 2 izle filmi, yönetmenliğini Louis Leterrier'in yaptığı ABD ve Fransa ortak yapımı bir filmdir. Senaryosu Robert Mark Kamen ve Luc Besson isimleri tarafından kaleme alınan Taşıyıcı 2 full izle filmi Taşıyıcı filmleri serisinin ikinci filmidir. Filmin oyuncu kadrosunda ise Jason Statham, Alessandro Gassman, Amber Valletta, Kate Nauta, François Berléand, Matthew Modine, Jason Flemyng gibi oyuncular yer almaktadır.

Aksiyon filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmlerden biri olan Taşıyıcı 2 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Frank Martin Fransa'dan Miami’ye taşınmıştır ve bir arkadaşına bir iyilik olarak, zengin bir ailenin şoförlüğünü yapmaktadır. Jefferson ve Audrey Billings'in evliliği ise Jefferson’un üst düzey bir devlet işi nedeniyle büyük bir baskı altındadır. Frank, yeni Audi A8 arabası ile ilkokula gidip geldiği oğulları Jack ile arkadaş olur. Daha Audrey ve Frank arasında yakınlaşma olur.

Taşıyıcı 2 izle filminde Frank, Jack'i kontrol için aile doktorlarına götürdüğünde sahte doktor ve resepsiyonist kılığına girmiş aile düşmanları ile çatışmaya girer. Daha sonra Frank, Jack ile kaçmayı başarsa da Jack'in evine vardıklarında, Jack'e bir telefon gelir ve Jack'le birlikte arabanın kurşun geçirmez camını delebilecek bir keskin nişancının görüş alanında oldukları söylenir. Sonrasında ise Lola'yı arabaya almak zorunda kalır. Frank arabadaki Lola ve Jack ile birlikte olay yerine gelen polislerden kaçmayı başarır ve elebaşı Gianni Chellini ile tanıştığı bir depoya gelirler. Chellini Jack’in ailesinden fidye istedikten sonra Frank'e gitmesi emreder.

Ancak Frank arabaya binerken arabaya bir bomba yerleştirildiğini fark eder ve kısa bir sürüşten sonra bombadan kurtulmayı başarır. Jack, fidyenin ödenmesinden sonra ailesine geri döner, ancak Jack'e herkesi öldürecek ölümcül bir virüs enjekte edilmiştir. Audrey dışında herkes, Jack’in Frank tarafından kaçırıldığı düşünülür. Frank ise işin ucunu bırakmayarak Dimitri'ye de aynı virüsü bulaştırır kaçmasına izin verir.

Frank onu takip eder ve Dimitri laboratuvardan sorumlu bilim insanını kendisini tedavi etmeye zorlar ancak Frank olay yerine gelir ve Dimitri’ye hastalığı enjekte etmediğini söyledikten sonra onu öldürür. Daha sonra Frank, onunla pazarlık yapmayı reddeden bilim adamından panzehirin olduğu iki şişeyi pencereden atınca Frank sadece bir şişeyi kurtarabilir. Taşıyıcı filmleri serisinin ikinci filmi Transporter 2 izle ya da Taşıyıcı 2 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.
Serinin diğer filmleri 2