Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
851 İzlenme
Tek Başına
6.2 IMDB Puanı

Tek Başına

(Alone)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Paperclip Limited
  • Film Süresi 1sa 38dk
Yönetmen
Senaryo Mattias Olsson
2020 yapımı Alone izle ya da türkçe adıyla Tek Başına izle filmi John Hyams yönetmenliğinde vizyona girerken senaryosu Mattias Olsson tarafından kaleme alınmıştır. ABD yapımı gerilim filmleri türünde olan Tek Başına izle filmi kendisine musallat olan bir katilden kaçmaya çalışan bir kadının hikayesini anlatmaktadır. Alone türkçe dublaj izle filminin oyuncu kadrosunda ise Jules Willcox, Marc Menchaca, Anthony Heald gibi oyuncular yer almaktadır. Gerilim filmleri severlerin sıkılmadan izleyeceği türde bir film olan Tek Başına türkçe dublaj izle filminin konusuna gelirsek, kısa bir süre önce kocasını kaybeden Jessica, evini taşıdıktan sonra gizemli bir adamla tesadüf gibi gözüken bir kaç kaşılaşma yaşar.

Ancak bir süre sonra tesadüf olmayan bu karşılaşmaların sonunda arabasının lastiği parçalanıp kaza yapmasının ardından, aynı adam gelip onu uyutarak bir bodrum katına kilitler. Uyandığında ise Jessica’ya kocasına ne olduğunu zorla söyletmeye çalışır ve sonrasında onun intihar ettiğini öğrenir. Bir gün sonra ise adam evden ayrıldığını fark eder ve anahtarı kontrol ettiğinde kapının diğer tarafında takılı olduğunu görür. Daha sonra anahtarı düşürerek kapının altından almaya çalışırken adam gelir ve sonrasında üst kata kaçarak bir dolabın içine saklanır. Bu sırada adamın karısıyla telefonda normal bir şekilde konuştuğunu duyar ve bu fırsatı değerlendirerek kaçmayı başarır. Adam ise kaçtığını fark edince gerilim dolu bir kovalamaca başlar.

Jessica adamdan kaçarken ayağı burkulunca yakındaki nehre atlar ve karşıya geçtiğinde avcılık yapmakta olan Robert adında bir adamla tanışır. Robert, Jessica’nın yardıma muhtaç olduğunu anlayınca ona karısının botlarını ve yemeğini verdikten sonra onu gideceği yere bırakmak için yola çıkarlar. Ancak yolda devrilmiş bir ağaç önlerini keser. Daha sonra diğer adam gelir ve Jessica’nın kız kardeşi olduğuyla ilgili bir yalan söyler ve Robert’ı öldürür. Yağmur yağmaya başlayınca adamdan kurtulmak için bir mağaraya saklanan Jessica’yı adam bulur ve onu omuzundan vurur. Dışarıda bekleyip kocasının intiharı ile ilgili konuşmaya çalışır ancak Jessica dışarı çıkmaz.

Tek Başına altyazılı izle filminde ertesi gün, katil, Robert'ın cesedini saklarken Jessica arabasına binerek kaçmaya çalışırken, arabanın içinde adamın telefonunu bulur ve adam arabaya dönerken telefonu alır ve bagaja saklanır. Daha sonra polisi arayarak yerini söylemeye çalışır. Bu sırada adam telefonunun kaybolduğunu fark edince, Jessica’nın bagajda olduğunu anlar ve bu sırada Jessica adama saldırır. Adam ise arabayı kullanmaya devam ederken Jessica’yı kolundan bıçaklar. Araba takla attıktan sonra baygın bir şekilde araçtan çıkar ve bir arama helikopterinin dolaştığını fark eder.

Arabadan koşarak uzaklaşmaya çalışan Jessica bu arada adamın karısını telefonla arayarak kendisini öldürmeye çalıştığını ve Robert’ı öldürdüğünü söyler. Bu sırada adam onu bulur ve karşılıklı bir kavgaya tutuştukları sırada Jessica onu bıçaklar ve ölümünü izler. Diğer tarafta ise helikopter gelir ve onu kurtarır. 2020 yılının nefes kesen gerilim filmlerinden biri olan Alone izle ya da Tek Başına izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese keyifli gerilim filmleri dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın