Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
1,626 Görüntülenme
Testere 7
5.6 IMDB Puanı

Testere 7

(Testere 3D)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Twisted Pictures
  • Film Süresi 1sa 30dk
Yönetmen
Senaryo Patrick Melton, Marcus Dunstan
2010 yılında vizyona giren Saw 3D izle ya da Türkçe adıyla Testere 7 izle filmi, yönetmenliğini Kevin Greutert’in yaptığı ABD yapımı bir filmdir. Senaryosu Patrick Melton ve Marcus Dunstan isimleri tarafından kaleme alınan Testere 7 full izle filmi korku ve gizem filmleri türünde yer almaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Tobin Bell, Costas Mandylor, Betsy Russell, Sean Patrick Flanery, Cary Elwes gibi oyuncular rol almaktadır.

Testere 7 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, yanlışlıkla birinden kurtulduğunu iddia eden bir adamın hikayesini anlatmaktadır. Jigsaw'ın yerel bir ünlü olmak için çıktığı oyunlar, kendisini karısını kurtarması gereken gerçek bir oyunun parçası olarak bulur. Bu arada, John Kramer'in eski karısı Jill Tuck, İçişleri'ne son Jigsaw oyunlarından sorumlu adamın dedektif Mark Hoffman olduğunu bildirir ve Hoffman onu avlar.

Testere 7 izle filminde Jigsaw'un acımasız mirası üzerinde ölümcül bir savaş şiddetlenirken, Jigsaw'dan kurtulan bir grup kendi kendine yardım gurusu ve kendi karanlık sırları yeni bir terör dalgasını serbest bırakan hayatta kalan Bobby Dagen'in desteğini aramak için toplanır. Jill Tuck, Mark Hoffman'ı öldürmeye çalıştıktan sonra koruyucu gözaltına alınır. Dedektif Matt Gibson, Mark Hoffman'ın yeni Jigsaw Killer olduğunu ortaya çıkaran bir yeminli beyanı imzaladıktan sonra onu koruyucu gözaltına almayı kabul eder.

Bu sırada kendini Jigsaw ilan eden Bobby Dagen, hem arkadaşlarını hem de karısını kurtarması gereken kendi testlerinden geçirilir. Testere 7 izle ya da Saw 3D izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede keyifle sitemizden izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın