Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
564 İzlenme
Tetikleme Noktası
4.9 IMDB Puanı

Tetikleme Noktası

(Trigger Point)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Chicken Soup for the Soul Entertainment
  • Film Süresi 1sa 25dk
Yönetmen
Senaryo Michael Vickerman
2021 yılında vizyona giren Trigger Point izle ya da Tetikleme Noktası izle filmi Brad Turner yönetmenliğinde beyaz perdeye aktarılırken Michael Vickerman tarafından senaryosu kaleme alınmıştır. Kanada yapımı aksiyon, gerilim ve gizem filmleri türünde yer alan Tetikleme Noktası full izle filmi kendisine öldü süsü veren eski bir ajanın saklanarak yaşadığı hayatını anlatmaktadır. Filmin başrollerinde ise Barry Pepper, Colm Feore, Eve Harlow, Carlo Rota, Laura Vandervoort, Jayne Eastwood, Nazneen Contractor, Greg Bryk, Rainbow Sun Francks gibi oyuncular yer almaktadır.

Casus filmleri severlerin sıkılmadan izleyeceği bir film olan Tetikleme Noktası türkçe dublaj izle filminin konusuna gelirsek, eski bir özel ajan Nicolas Shaw, köy gibi bir yerde saklanarak hayatını yaşamaya çalışmaktadır. Kafasında sürekli uyuşturulduğu ve boğulduğu ile alakalı bazı vizyonlar görmeye başlar. Bu arada Nicolas, geçmiş görevleriyle ilgili bir olayda takım arkadaşlarının isimlerini vermek zorunda kalmıştır ancak bu durumu da hatırlamaz. Bu arada meslektaşları bir suikastçı tarafından öldürülürken, kendiside ihanetten suçlu bulunur.

Trigger Point altyazılı izle filminde o günden beri kaçan Nicolas’ın saklanması, eski patronu Elias Kane’in ortaya çıkmasıyla tehlikeye girer. Elias'ın kızı Monica Kane, Nicolas'ın takım arkadaşlarını öldüren suikastçıyı takip ederken kayıplara karışmıştır ve Elias'a göre Monica, Quentin adında bir adamın gerçek kimliğini öğrenmek üzereyken ortadan kaybolmuştur. Quentin'in gerçek kimliğini bilen tek kişi ise Nicholas'tır. Elias ise Nicolas'a ulaşır ve kızını bulmasını ve ayrıca Quentin hakkındaki bildiği herşeyi dünyaya açıklamasını ister. Ancak Nicolas hiçbir şey hatırlamasa da görevi kabul eder ve Monica’yı aramaya başlar.

Kısa bir süre sonra bazı engellerle karşılaşsa bile Monica’yı kurtarmayı başarır. Ancak Monica’dan teşekkür beklerken, kafasına doğrultulmuş bir silah ve kendisinden bazı bilgilerin istendiği sorularla karşılaşır. Ancak Nicolas bu durumdan kurtulmak için Monica’yı kaçırır ve Nicolas’ı ajanların adını vermekle suçlar. Nicolas ise hiçbir şey hatırlamadığını söyleyince, Monica ona değişik bir sıvı enjekte edildiğini itiraf eder ve bu ilaç hafıza kaybına neden olduğu için isimleri Nicolas’ın verdiğinin ortaya çıkmasına neden olur. Gerçeği öğrendikten sonra pişmanlık duymaya başlayan Nic, Quentin’in kim olduğunu öğrenmek ve arkadaşlarının intikamını almak için peşine düşer. Ancak bahsi geçen şifreli dosyada kendisine ilaç verenin Monica’nın babası Elias olduğunu öğrenir.

Tetikleme Noktası izle filminde Elias, Quentin'in Nicolas tarafından bilinen kimliğini öğrenmek için Nicolas ile tartışınca onu ihanetle suçlamıştır ve Elias, arkadaşlarını öldürmek için Fiona Snow adında bir suikastçı kiralamıştır. Nicolas bunu öğrendikten sonra Elias'ın peşine düşer ve gerçeği Monica'ya söyler. Bir süre sonra Nicolas, Elias'ın işini bitir. Aksiyon ve gerilim filmleri severlerin vakit geçirmek için izleyebileceği türde bir film olan Trigger Point izle ya da Tetikleme Noktası izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi aksiyon filmleri dileriz.