Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
877 İzlenme
The Beta Test
6.7 IMDB Puanı

The Beta Test

(The Beta Test)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Vanishing Angle
  • Film Süresi 1sa 33dk
2021 yılının en ilginç ve dikkat çekici filmlerinden biri olan Beta Testi izle yada orijinal adıyla The Beta Test izle filmi Jim Cummings ve PJ McCabe ikilisi tarafından yönetilmiştir. Filmin yapımcılığını ve senaryosunu da yine Jim Cummings ve PJ McCabe üstlenirken başrollerde de yine bu isimler karşımıza çıkmaktadır. Gizli bir seks tarikatına dahil olan bir adamın hikayesinin anlatıldığı ABD yapımı korku ve gerilim filmleri türünde yer alan The Beta Test full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Cummings ve McCabe isimlerine ek yardımcı rollerde Virginia Newcomb, Jessie Barr, Kevin Changaris ve Olivia Grace Applegate gibi oyuncular yer almaktadır.

Korku ve gerilim filmleri izlemekten bıkmayanlara özellikle tavsiye ettiğimiz filmlerden biri olan 2021 yapımı The Beta Test türkçe dublaj izle filminin konusuna gelirsek, düğününe iki aydan kısa bir süre kalan Jordan isimli Hoollywood’un yetenek avcısı ajansında çalışan genç adam gizemli bir mor zarf alır. Bu zarf ise isimsiz biriyle seks yapması için bir davetiyedir. İlk olarak zarfı ciddiye almayan Jordan, merakına yenik düşer ve çöpe attığı zarfı geri alır. Jordan aynı zamanda çalıştığı şirkette yükselen bir değer olmasının yanı sıra kiraladığı Tesla marka arabayı da kendisine aitmiş gibi gösteren ve bazı zamanlarda halüsinasyonlar gören bir adamdır. Onun diğer bir huyu ise evlenmek üzere olmasına rağmen diğer kadınlar tarafından beğenilip beğenilmediğidir. Hayatında hemen hemen her şeye sahip olan ve her şeyin yolunda gitmesine rağmen Jordan bu daveti geri çevirmez.

The Beta Test izle filminde nasıl bir komploya düşeceğinden habersiz olan Jordan, davetiyede belirtilen otele gider ve kapısında mor bir uyku bandı bulunan odaya gözlerine bandı takarak girer ve bir süre sonra kendisi gibi gözleri bağlı ve tanımadığı bir kadınla bir süre seks yaptıktan sonra odadan ayrılır. Bu olaydan sonra hislerinde değişiklik olan Jordan, yaşadığı olayın verdiği adrenalin ve özgüven sonrası iş arkadaşlarına karşı hareketleri de değişir. Daha sonra diğer davetlerde katılımcılar kendi cinsel fantezilerini seçebilecekleri kutucukları işaretlerler ve evlenme arifesinde olan Jordan kendi nefsine hakim olamayıp gittikçe bu organizasyonun içine girmeye başlar. Jordan bu The Beta Test’in genellikle mutsuz çiftlerin ya da değişik fantezisi olan insanların kendi vücutları dahil hemen hemen her şeyi pazarlayabileceği bir sosyal medya platformu olduğunu fark etse de başına geleceklerden habersizdir.

Filmde Jordan’dan bağımsız olarak gördüğümüz bazı acımasız aşk cinayetlerinin bu Beta Test ile ilgili olduğunu anlamak çok zor olmasa da izleyiciye bunu güzel bir şekilde hissettirmemektedir. Daha sonra Jordan aldığı zarfı ve yaptığı olayı en yakın arkadaşlarından birine anlattığı sırada nişanlısından bir mesaj gelir ve iş arkadaşlarından birinin öldürüldüğünü öğrendikten sonra kendisine gelen mor davetiyelerin izini sürmeye başlar ve gittikçe paranoyak olmaya başlar. Komedi ve gerilimin bir arada yaşandığı 2021 yapımı The Beta Test izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.