Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
3,882 Görüntülenme
The Burning Sea
6.4 IMDB Puanı

The Burning Sea

(Nordsjøen)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Fantefilm
  • Film Süresi 1sa 44dk
2021 yılında vizyona giren Nordsjøen (The North Sea) izle ya da The Burning Sea izle filmi, yönetmenliğini
John Andreas Andersen’in yaptığı Norveç filmidir. Senaryosu Lars Gudmestad, Harald Rosenløw-Eeg isimleri tarafından kaleme alınan The Burning Sea izle filmi aksiyon filmleri türünde yer almaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Kristine Kujath Throp, Henrik Bjelland, Rolf Kristian Larsen, Anders Baasmo Christiansen, Bjorn Floberg gibi oyuncular yer almaktadır.

Norveç yapımı Nordsjøen (The Burning Sea) altyazılı izle filminin konusuna gelirsek, her şey dünyanın en büyük petrol sahalarından biri olan Ekofisk'in 1969 yılında Norveç’te keşfedildiği ve bir açık deniz sondajı, kaynak kullanımı ve refah sezonu başlattığı Kuzey Denizi'nde başlar. Aradan geçen elli yılın ardından çevre yasası çıkarılır ve okyanus tabanında bir çatlak meydana gelir ve bir platformun çökmesine neden olur. Denizaltı robot operatörü Sofia dahil olmak üzere bir uzman ekibi, kayıpları aramak ve hasarı değerlendirmek için acele eder, ancak keşfettikleri şey, bunun olası bir kıyamet felaketinin yalnızca başlangıcı olduğudur.

The Burning Sea izle ya da The North Sea izle filminde yüzlerce kule tahliye edilir, ancak tahliye operasyonu sırasında bir sorun çıkar. Stian, Sofia'nın sevgilisi, denizin derinliklerinde sıkışıp kalır. Ancak onu kurtarmaya kimse yanaşmaz, çünkü bu çok riskli bir durumdur. Sofia ise arkadaşını kurtarmaktan vazgeçmez. Norveç yapımı felaket temalı The North Sea (Nordsjøen) izle yada The Burning Sea izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın