Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
2,194 Görüntülenme
The Deep House
5.5 IMDB Puanı

The Deep House

(The Deep House)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Radar Films
  • Film Süresi 1sa 25dk
Senaryo Alexandre Bustillo, Julien Maury, Julien David
2021 yılında vizyona giren The Deep House izle filmi Julien Maury ve Alexandre Bustillo ikilisi tarafından ortaklaşa yazılıp birlikte yönetilen Fransa yapımı bir gerilim ve korku filmidir. Başrollerinde James Jagger ve Camille Rowe isimlerini gördüğümüz The Deep House türkçe dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Ben ve Tina'nın Ukrayna'da perili olduğu söylenen bir evi keşfetmesiyle olaylar başlar. Ben, film çekmek ve video çekmek için keşfedilmemiş ürkütücü ve tuhaf yerler bulma konusunda ustadır ve bulduğu evlerin videolarını Youtube’da hemen paylaşır. Sosyal medyada takipçi sayısını artırmak isteyen çift, batık bir köyü tanıtmak için Fransa'ya gider. Ancak dalışa geçmeden önce ve evden ayrılmadan önce Tina test yapar ve küvette bir buçuk dakikadan fazla nefesini tutamaz. Ancak, Ben sorduğunda ona yalan söyleyip üç dakika nefesini tutabildiğini söyler.

The Deep House Türkçe Dublaj izle filminde daha sonra çift göle ulaşır ancak gölün turist çekmek için bir tuzak olduğunu anlayınca hayal kırıklığına uğrar. Farklı insanlarla tanışma alışkanlığı olan Ben, Pierre adında bir adamla tanışır ve Pierre onlara gölün sessiz ve tuhaf bir yerine götüreceğini söyleyince onun peşine takılırlar. Yolculuk esnasında Pierre, gölün nasıl oluştuğu konusunda onlara bilgi verdikten sonra Ben ve Tina gölün ıssız bir yerinden dalış yaparlar. Daha sonra Pierre’in en başında söylediği gibi mükemmel korunmuş bir ev bulurlar. Evin üstündeki bir pencereden içeri giren çift eski kalıntılarla karşılaşırlar ve kayıp çocuk posterleri ve sivri uçlara asılmış çocukların resimleri kısa süre sonra Tina'yı korkutur.

Daha sonra Ben, daha fazla rahatsız edici görüntüler çekebilmeyi umarak evde ilerlemeye devam eder ve bodrum katında zincirlerle asılı iki cesetle karşılaştıktan sonra evden ayrılmaya karar verir. Ancak, içeri girdikleri pencereyi tuğla duvarla kapatılmış olarak görünce şok olurlar ve birden paniklerler. Evin içinde kapana kısılan ve okisjeni bitmek üzere olan Tina paniklemeye başlar ve alt katlardaki pencereleri denerler ama hiçbiri yerinden kıpırdamaz. Daha sonra cesetlerin olduğu bodrum katında çıkış olabileceğini düşünerek odaya geri dönerler ve cesetlerin canlandığını görünce dehşete kapılırlar. Ancak kaçarken bacadan çıkmaya çalışınca kaya çığıyla karşılaşır ve bilinçlerini kaybederler.

The Deep House altyazılı izle filminde Tina, Ben'i odalardan birinde baygın halde bulur ve ışıkların yandığı bir odaya götürür. İkili, bu evin çocuklara nasıl işkence yaptığını ve olayların ortaya çıkmasından sonra köylüler tarafından nasıl öldürüldüklerini anlamaya başlar. Çift kaçmaya çalıştığı sırada oksijensiz kalan Tina, Ben'i uzaklaştırmaya çalışırken, ortaya çıkan genç kız hayaleti tarafından bıçaklanır. Tina ise oksijen yetmezliğinden boğulur ve ölür. Korku filmleri türünde olan The Deep House izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın