Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
2,348 İzlenme
The Devil All the Time
7.1 IMDB Puanı

The Devil All the Time

(Her Zaman Şeytan)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Bronx Moving Co
  • Film Süresi 2sa 18dk
The Devil All the Time izle ya da Türkçe adıyla Her Zaman Şeytan izle filmi Antonio Campos yönetmenliğinde 2020 yılında vizyona giren ABD yapımı vu film Donald Ray Pollock’un aynı isimdeki romanından uyarlanmıştır. Suç ve gerilim filmleri türündeki Her Zaman Şeytan izle filminin oyuncu kadrosunda ise Tom Holland, Bill Skarsgård, Riley Keough, Jason Clarke, Sebastian Stan, Haley Bennett, Harry Melling, Eliza Scanlen, Mia Wasikowska ve Robert Pattinson isimleri yer almaktadır.

Her Zaman Şeytan Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise ABD askeri Russell, çavuş Miller Jones'u derisi yüzülmüş olarak bulur. Jones henüz henüz ölmemiştir ancak çok acı çekmektedir. Russell, Jones’un acısını dindirmek için onu vurarak öldürür. İkinci Dünya Savaşı bittikten sonra bir lokantada Charlotte ve Carl Henderson ile tanışır ve bir süre sonra Charlotte ile evlenirler.

The Devil All the Time izle filminde daha sonra 1950 yılında Helen Hatton, Roy Laferty ile evlenir. Roy dinine bağlı bir vaizdir ve vaaz verirken örümcekler ile çok içli dışlı olduğu bir sırada örümcek tarafından ısırılır ve psikolojisini etkileyen bir rahatsızlığı ortaya çıkar ve ölüleri diriltme yeteneğine sahip olduğuna inanmaya başlar. Roy bir gün yolda otostop çekerken Carl ve Sandy çiftine denk gelir. Ancak Carl bir seri katildir. Roy’u karısı ile sevişmesi için zorlar ancak Roy bu teklifi reddedince Carl tarafından öldürülür.

7 yıl sonra Charlotte'a kanser olur ve Willard, karısını iyileştirebilmek için Tanrı'ya dua eder ve bahçede oğlunun köpeğini Tanrı’ya kurban etse de karısı bütün çabalarına rağmen ölür. Çok geçmeden Russell intihar eder ve oğlu Arvin yetim kalır. Büyükannesi ile yaşamaya başlayan Arvin, üvey kız kardeşi olan Lenora ile tanışır. Her Zaman Şeytan izle filminde konu 1965 yılında Arvin'in doğum gününde hediyesi olarak babasının eski bir silahı hediye edilir.

Lenora ise Rahip Preston isimli bir rahiple samimi olmaya başlar ve bir süre sonra aralarında bir şeyler geçer ve sonucunda Lenora hamile kalır. Preston ise bu haberi duyduktan sonra çocuğu ve Lenora’yı kabul etmez. Durumun verdiği rahatsızlıktan dolayı Lenora bunalıma girer ve intihar etmeye karar verir. Her Zaman Şeytan izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçeneği ile kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitesinde donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden keyifle izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın