Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
3,815 Görüntülenme
The Exorcism of God
5.5 IMDB Puanı

The Exorcism of God

(The Exorcism of God)
Senaryo Santiago Fernández Calvete, Alejandro Hidalgo
2022 yılında vizyona giren The Exorcism of God izle filmi, yönetmenliğini Alejandro Hidalgo’nun yaptığı ABD ve Meksika yapımı bir filmdir. Senaryosu Santiago Fernandez Calvete ve Hidalgo tarafından kaleme alınan The Exorcism of God full izle filmi dram ve korku filmleri türünde yer almaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Joseph Marcell, Maria Gabriela de Faria, Will Beinbrink gibi oyuncular rol almaktadır.

Korku filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmlerden biri olan The Exorcism of God Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise şöyle, Meksika'da çalışan Amerikalı bir rahip, şeytan çıkarma ayini sırasında bir iblis tarafından ele geçirilir ve korkunç bir davranışta bulunur. On sekiz yıl sonra, günahının sonuçları onu rahatsız etmek için geri gelir ve içindeki en büyük savaşı serbest bırakmak zorunda kalır. Amerikalı bir şeytan kovucu olan Peder Peter Williams, genç bir kadından kovmaya çalıştığı ve iradesine karşı en korkunç saygısızlığı yapmaya zorlandığı iblis tarafından ele geçirilmiştir. On sekiz yıl sonra, suçluluğunu Meksika'nın küçük bir kasabasında yoksullar ve çocuklar için yapılan hayır işlerinin altına gömmeye çalışırken, Peter iblisin geri döndüğünü keşfeder. İblis bu kez Esperanza adında genç bir kadına sahip olur ve ayrıca kasabanın çocukları arasında ölümcül bir hastalığa neden olur. Ama onun asıl amacı Peter'ın ruhuna sahip olmaktır.

The Exorcism of God izle filminde Esperanza'yı kovmak için Peter günahını itiraf etmelidir, ancak yaparsa, kendisini yalnızca aforoz kaderine mahkum etmekle kalmayacak, aynı zamanda inancını, evini, ruhunu ve değer verdiği insanları kurtarma şansını da feda etmek zorunda kalacaktır. 2022 yılının en iyi korku filmlerinden biri olan The Exorcism of God izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla sitemizden izleyen herkese iyi korku filmleri dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın