Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
2,980 İzlenme
The Eyes of Tammy Faye
6.8 IMDB Puanı

The Eyes of Tammy Faye

(The Eyes of Tammy Faye)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Fox Searchlight Pictures
  • Film Süresi 2sa 6dk
2021 yılında vizyona giren The Eyes of Tammy Faye izle filmi Michael Showalter yönetmenliğinde vizyona girerken senaryosu ise filmle aynı isme sahip belgeselden uyarlanarak Fenton Bailey, Randy Barbato ve Abe Sylvia isimleri tarafından ortaklaşa yazılmıştır. Tarih, drtam ve biyografi filmleri türünde yer alan The Eyes of Tammy Faye izle filmininin oyuncu kadrosunda ise Jessica Chastain, Andrew Garfield, Cherry Jones, Fredric Lehne, Louis Cancelmi, Sam Jaeger, Gabriel Olds, Mark Wystrach, Vincent D'Onofrio gibi oyuncular yer almaktadır.

The Eyes of Tammy Faye türkçe dublaj izle filminin konusuna gelirsek, film aynada kendine hayran olan ve dudaklarına ruj süren küçük bir Tammy ile başlıyor. Tammy, annesi Rachel ve üvey babası Fred ile birlikte yaşamaktadır. Rachel daha önce Carl Oliver LaValley ile evliydi ve Tammy'nin babası olan Carl ile sıkıntılı bir boşanma süreci geçirmiştir. Rachel'ın piyano çalmasına izin verdiler çünkü 1952'de International Falls, Minnesota'daki toplulukta başka kimse çalamazdı. Tammy, kilise vaazlarına katılmayı çok isterken annesi Rachel onun bu isteğine çok sıcak bakmamaktadır. Tammy'yi ve Rachel'ın önceki evliliğiyle ilgili her şeyi küçümsedikleri için bu durumu kızının da yaşamasını istemiyordu. Ancak Tammy bu uyarıları dikkate almadı ve kiliseyi ziyaret etti ve kalabalığın önünde gösteri yaptı. Onun bu hareketi papazı etkiledikten sonra ve Tammy sonunda istediğini elde edebildi.

Aradan birkaç yıl geçmesinden sonra Tammy, Hristiyanlıkla çok fazla ilgilenmeye başlar ve bir süre sonra hayatının aşkı Jim Bakker ile tanıştığı Kuzey Merkez İncil Koleji'ne kaydolur. Jim, Tammy'ye hayatını Tanrı'ya adamadan önce bir radyo DJ'i olmak istediğini söyler, ancak trajik bir kaza fikrini değiştirmesine neden olur. Tammy sürekli olarak bir gün bir şarkıcı olmayı ve şarkıyı Tanrı'nın övgüsünde söylemeyi arzular ve Jim'de aradığı şeyi bulur. İki enerjik sanatçı bir süre sonra birbirleriyle evlenir. Rachel ise Tammy'nin evliliğini onaylamayınca çift, vaiz olmak için evi terk eder. Tammy daha sonra Susie Moppet adında bir kukla yapar ve bu onları çocuklar arasında ünlü yapar. Ancak bu, İnanç adı verilen temel üzerine inşa edilecek dini bir imparatorluğun sadece başlangıcıdır.

Kesinlikle izlemeniz gereken biyografi filmleri arasında yer alan The Eyes of Tammy Faye izle filminde son olarak Jim 120 yıl hapis cezasına çarptırılır ve Tammy ise tüm zenginliğinden yoksun yaşamaya devam eder. Daha sonra televizyon hayatına dönmek için mücadele eder ve biten dizilerden birinde, Tammy Hollywood'daki bir yapımcı Stephen'a ulaşır. Kukla gösterisini modern şiddet filmi “The Squad”ın yapımcısına sunar. Stephen ustaca Tammy'nin kendi paleti için bir Hıristiyan ağına ulaşmasını önerir, ancak skandaldan sonra onu istemezler. Hollywood tarafından reddedilen Tammy, birkaç gencin makyajıyla dalga geçmesinden sonra eve döner. The Eyes of Tammy Faye izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese keyifli seyirler dileriz.