Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
8,642 Görüntülenme
The Fallout
7.1 IMDB Puanı

The Fallout

(The Fallout)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi SSS Entertainment
  • Film Süresi 1sa 32dk
Kategori
2021 yılında vizyona giren The Fallout izle filmi, yönetmenliğini Megan Park’ın yaptığı ve senaryosunda da imzası bulunan ABD yapımı bir filmdir. Dram filmleri türünde yer alan The Fallout full izle filmi, bir okul saldırısının ardından önemli duygusal travma yaşayan bir lise öğrencisi olan Vada Cavell'in hikayesini anlatmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Jenna Ortega, Maddie Ziegler, Julie Bowen, John Ortiz, Niles Fitch, Will Ropp, Shailene Woodley gibi oyuncular yer almaktadır.

The Fallout Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Vada Cavell, sevgi dolu bir ailesi ve arkadaşı Nick ile tipik bir Z kuşağı gencidir. Zeki ve küçük kız kardeşi Amelia'ya mükemmel bir abladır. Bir gün, Amelia'dan yardım isteyen bir mesaj alır. Endişeli olan Vada, telefonda ne olduğunu sormak için sınıftan çıkar. Amelia'nın ilk kez regl olması nedeniyle bu çaresiz yardım çağrısının gönderildiğini anladığında gerginliğinin bir kısmı azalır. Kız kardeşine yardım ettikten sonra Vada banyoya girer ve popüler bir kız, dansçı ve etkileyici bir kişi olan Mia'nın orada olduğunu fark eder.

İki genç konuşmaya başladığında, silah sesleri yükselir ve gençler, okul saldırılarının o kadar yaygın hale geldiği ve gerçek protokollerin uygulandığı acı gerçeklerle karşılaşırlar. İki kız ne olduğunu hemen anlar ve Vada, Mia'yı saklanmak için bir bölmeye sürükler. Kısa süre sonra okuldaki başka bir öğrenci Quinton onlara katılır. Quinton'ın gömleğinde kan vardır ve kardeşi vurulmuştur. Üçü de o sıkışık ahırda hiç olmadıkları kadar korkmuş halde kalırlar. Sonrasında ise polis gelir ve saldırganı yakalar. Olaydan önce Nick, nesiller boyu süren sosyal medya balonundan ve anında tatmin olmaktan memnundur. Olaydan sonra yaşıtları arasında bir lider olarak ortaya çıkar ve okul saldırılarını temelli durdurmak için değişiklik yapmanın tek yolunun siyaset olduğunu düşünmektedir. Nick yürüyüşlere öncülük eder, toplantılara katılır ve devrimin ön saflarında yer alır.

Öte yandan The Fallout filminde, Vada zamanla duygusuzlaşmaya başlar ve iyi niyetli ailesi, Vada ile ilişkilerinde aniden filizlenen açığı aşacaklarını ve onu bir terapist olan Anna'ya gitmesi konusuna ikna etmeye çalışırlar. Bu arada, Amelia ablası tarafından yabancılaştırıldığını hisseder ve Vada'ya ihtiyaç duyduğunu düşündükleri alanı vermek isteyen ailesinin aksine, Amelia kız kardeşini kendi etrafında kurduğu kabuktan kurtarma yaklaşımında neredeyse isteksizdir. Başlangıçta başarısız olan Amelia, Vada'nın Amelia yüzünden neredeyse öldürüldüğünü düşündüğünü düşünmeye başlar.

Dehşet anlarını onlarla paylaştığı için Vada, tepkisinin Mia ve Quinton'ınkine oldukça benzer olduğunu düşünür. Vada, Mia'ya yakınlaştıkça, Nick ile olan dostluğu kaçınılmaz olarak zarar görür. Kesinlikle izlemeniz gereken filmlerden biri olan The Fallout izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın