Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
2,679 İzlenme
The Game
7.7 IMDB Puanı

The Game

(Oyun)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Polygram Filmed Entertainment
  • Film Süresi 2sa 9dk
Yönetmen
Senaryo John Brancato, Michael Ferris
Ünlü yönetmen David Fincher’ın yönettiği en iyi filmlerden biri olan The Game izle ya da Türkçe adıyla Oyun izle filmi 1997 yılında vizyona girmiştir. Doğum gününde erkek kardeşinden tuhaf ve sürpriz bir doğum günü hediyesi alan oldukça zengin bir adamın hikayesinin anlatıldığı The Game full hd izle filminin başrollerinde Michael Douglas ve Sean Penn gibi ünlü oyuncular yer alırken James Rebhorn ve Deborah Kara Unger ise yardımcı rollerde yer almaktadır. Sürpriz sonlu filmler severlerin kesinlikle izlemesini tavsiye ettiğimiz ABD yapımı gizem ve gerilim filmleri türündeki Oyun full izle filminin senaryosu ise John Brancato ve Michael Ferris birlikte yazmıştır.

The Game izle Oyun Türkçe Dublaj izle isimli Kült filmlerden biri olan bu muhteşem sinema filminin konusu ise şöyle, babalarını küçük yaşlardayken intihar etmesi sebebiyle kaybeden iki kardeşten büyük olan Nicholas Van Orton oldukça zengin bir adamdır. Nicholas’ın doğum gününde yemekte buluştuğu kardeşi Conrad ise uyuşturucu tedavisi görmüştür ve doğum günü hediyesi olarak Nicholas’a CRS isimli bir şirketin kartını hediye eder ve şirketi araması konusunda ısrar eder. Sürprizlerden pek hoşlanmayan Nicholas ilk başlarda bu hediyeyi çok umursamaz ancak sürekli gittiği zenginlerin müdavimi olan bir kulüpte soyunma odasında bir kaç iş adamının Oyun izle konusundan bahsettiğini duyar ve adamlara yakınlaşarak Oyun hakkında birşeyler öğrenmek ister.

Bir süre sonra CRS isimli şirketin ofisine giderek bazı formlar doldurur ve sonrasında kendi işi ile ilgili bazı konularda hissedarlarla tartışır ve şirketin geleceği hakkında endişelenmeye başlar. Oyun Türkçe Dublaj izle filminde bir akşam lüks bir restoranda yemek yedikten sonra Christine isimli garson üzerine içecek döker ve bir takım diyalogtan sonra işsiz kalan Christine ile bir kovalamacaya dahil olur. İşin ciddiyetinin farkına varır ancak kovalamacadan ve devam eden olaylardan sıkılarak imzaladığı sözleşmeyi feshetmek için polis eşliğinde CRS ofisine gider ancak ortada bir ofis yoktur. Eve döndüğünde ise eve birilerinin girip her yeri dağıttığını ve hayatının tehlikede olduğunu fark edince Conrad gelir ve kardeşi ile bir süre tartıştıktan sonra arabadan inerek uzaklaşır.

The Game Türkçe Dublaj izle filminde daha sonra işlerin çığırından çıkmasından sonra Nicholas, Christine’in dairesine gider ve burada CRS çalışanları tarafından silahlı saldırıya uğrarlar ve sonunda kaçmayı başarırlar. Kaçtıkları sırada Nicholas’ın şehir dışındaki evlerine giderler ancak bunun Christine’in tuzağı olduğunu öğrendiğinde iş işten geçmiştir ve bir süre baygınlıktan sonra gözlerini Meksika’da açar ve beş kuruş parası yoktur. Bir şekilde geri dönmeyi başaran Nicholas daha sonra eski eşinden yardım istediği sırada televizyonda onunla sözleşme imzalayan adamı görür ve kısa bir takipten sonra ona ulaşıp CRS’nin karargahına girmeyi başarır. İçeri girdiklerinde daha önce tanıştığı herkesi bir arada görür ve hepsini bir oyuncu olduğunu fark edince tekrar silahlı saldırıya uğrarlar.

Nicholas, Christine’i rehin alıp çatıya çıkar ve Christine ona her şeyin oyun olduğunu açıklamasına rağmen silahını çıkarır. Ancak Christine silahın gerçek olduğunu ve birazdan elinde şampanyalarla kardeşinin kapıdan geleceğini söylese de kapı açılır açılmaz ateş eder ve Conrad’ı vurur. Conrad’ın yere yıkılmasının ardından Nicholas ne yapacağını bilemez ve çatından kendini atarak intihar eder. Ancak her şey planlandığı gibi gitmiştir ve aşağıda onu bekleyen bir balonun üzerine düşer ve konular doğum gününü kutlar. Kesinlikle izlemeniz gereken sürpriz sonlu filmler arasında yer alan The Game izle ya da Oyun izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak donmadan Full HD ve 1080p kalitesinde en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde keyifle izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

15 yorum