Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
1,194 İzlenme
The Guilty
6.3 IMDB Puanı

The Guilty

(Suçlu)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Amet Entertainment
  • Film Süresi 1sa 30dk
Yönetmen
Senaryo Gustav Möller, Nic Pizzolatto, Emil Nygaard Albertsen
Danimarka yapımı The Guilty izle filminin yeniden çekimi olan 2021 yılında Antonie Fuqua yönetmenliğinde vizyona girerken Suçlu izle filminin senaryosu Nic Pizzolatto tarafından yazılmıştır. Gerilim ve suç filmleri türünde yer alan The Guilty full izle filmi ABD yapımı olup başrollerinde ise Jake Gyllenhaal, Christina Vidal, Ethan Hawke, Riley Keough, Eli Goree, Da'Vine Joy Randolph, Paul Dano, Peter Sarsgaard, Bill Burr gibi oyuncular yer almaktadır. Film ayrıca 2018 yılında vizyona giren Guilty izle filminin yeniden çekimidir.

2021 yılının en iyi filmleri arasında yer alan ve izlemenizi ısrarla tavsiye ettiğimiz The Guilty Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Joe Baylor isimli polis memuru görev başında yaşadığı bir olaydan sonra görev yeri değiştirilerek 911 acil durum hattı çağrı merkezinde gece vardiyasına atanmıştır. Joe bir gece gelen bir çağrı üzerine Emily adında bir kadından gelen telefonda kadının kaçırıldığını ve beyaz bir minibüste olduğunu söyler ve çağrı sonlandırılır. Joe ise bölgeye yakın olan bir devriye ekibine olayı iletirse de minibüsün plakası olmadığı için kaçırılan kadını bulamazlar. Suçlu Türkçe Dublaj izle filminde bunun üzerine Joe dayanamaz ve Emily’nin ev telefonunu bulur ve numarayı aradığında telefona bakan 6 yaşındaki kızı ile konuşunca, küçük kız Joe’ya annesinin babası Henry ile evden ayrıldığını söyler.

Joe, Emily’nin kızından babasının telefon numarasını alır ve numaradan aracın plakasına ulaşır ve küçük kızın kontrol edilmesi için evlerine başka bir polis aracı daha yönlendirir. Henry’nin sicilini araştırınca sabıka kaydı olduğunu da öğrenince bunu eski çalışma arkadaşı Rick’i Emily’nin evine gönderir. The Guilty altyazılı izle filminde eve giden ilk ekip Abby’nin üzerini kanlı ve küçük kardeşini de odasında ölü bulur. Bunun üzerine Emily’yi arar ve minibüsün el frenini çekmesini ister ancak Henry onu minibüsün arka bölmesine kilitler. Rick ise eve varır ve Emily’ye ait bazı hastane belgeleri bulur ve bu belgeler Emily’nin akıl hastası olduğuyla ilgilidir.

Suçlu izle filminde Joe bu kez Henry’yi arar ve onun Emily’yi akıl hastanesine götürdüğünü ve ekonomik sıkıntıları olduğu için birkaç haftadır ilaçlarını alamadığını ve bu yüzden psikopat tavırlar sergilediğini söyler. Henry, Joe ile konuşmasında ona küçük çocuklarını da Emily’nin yaraladığını anlatır. Telefon konuşmaları arka arkaya yapılırken bu kez Emily arar ve arabadan atlayarak intihar edeceğini söyler. Joe onu ikna etmek için kendi vakasında öldürmek zorunda kaldığı genç çocukla olan olayını anlatır ve aynı zamanda küçük kızları Ebby’nin ona ihtiyacı olduğunu anlamasını sağlamak için konuşmayı uzun tutmaya çalışır. The Guilty izle filminde Emily birşeyler anlatmaya çalışırken hat kesilir ve Joe onun intihar ettiğini düşünür ancak bir süre sonra aracın polisler tarafından durdurulduğunu ve sağ salim indirildiğini öğrenir.

Bu olaydan sonra Joe kendi olayını hatırlayarak en yakın arkadaşından ifadesini değiştirerek gerçekleri açıklamasını ister ve ayrıca en ünlü gazetelerden birine röportaj yapmak istediğini söyler. Kesinlikle izlemeniz gereken 2021 yapımı en iyi filmlerden biri olan Suçlu izle ya da The Guilty izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede donmadan tek part halinde bedava film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden keyifle tüm Netflix filmlerini izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

2 yorum